Kırşehir İli Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği TANAP’ın 1,4 milyon liralık projesine imza attı

Kırşehir İli Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği TANAP’ın 1,4 milyon liralık projesine imza attı

11.04.2018

Kırşehir İli Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği adına Başkan Bülent Ozan ve Başkan Yardımcısı Nurettin Alkan geçen hafta Ankara’da sözleşme imzaladı. 1 milyon 370 bin 676 lira bütçeli “Üreticiden Sofraya Kaliteli Süt” TANAP projesinin için birlik yönetim kurulu startını verdi. Kırşehir İli Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Yönetim Kurulu projeden maksimum verim elde etmek için bütçe tasarısına […]


Kırşehir İli Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği adına Başkan Bülent Ozan ve Başkan Yardımcısı Nurettin Alkan geçen hafta Ankara’da sözleşme imzaladı.
1 milyon 370 bin 676 lira bütçeli “Üreticiden Sofraya Kaliteli Süt” TANAP projesinin için birlik yönetim kurulu startını verdi.
Kırşehir İli Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Yönetim Kurulu projeden maksimum verim elde etmek için bütçe tasarısına yönelik çalışmalara başlarken, sahada yoğun bir faaliyet gösteren Kırşehir İli Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği üreticiden tüketiciye ulaşmayı başardı.
Kâr amacı gütmeyen sivil toplum kuruluşunun hakkını vererek şeffaf, güvenilir, denetlenebilir ve üretici odaklı olmaktan hiçbir zaman ödün vermeyen Kırşehir İli Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği kendini geliştiren, yenileyen kadrosuyla hizmet ağına her geçen gün bir yenisini eklemekte ve çalışmalarının karşılığını alıyor.
Kaliteli yönetim prensibiyle hareket eden Birlik Başkanı Bülent Ozan “Durmak yok, güzel günler görmek adına emeğimiz devam edecektir. Azmimiz, enerjimiz ve hevesimiz mevcuttur” açıklamasında bulundu. (HABER: BEYHAN BALLI)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .