Kırşehir her gün baştan aşağı temizleniyor

Kırşehir her gün baştan aşağı temizleniyor

19.10.2018

Kırşehir her gün baştan aşağı temizleniyor Başkan Bahçeci: “Amacımız daha temiz ve yaşanabilir bir Kırşehir’dir” Kırşehir Belediyesi merkez ve kırsal ayrımı yapmadan her yeni güne başlarken yaşanılan şehre duyduğu hizmet aşkı ile çalışmalara aralıksız devam ederken, 2018 yılı içerisinde Temizlik İşleri Müdürlüğü insan odaklı çalışma prensibiyle çevre dostu bir belediyecilik anlayışı ortaya koyuyor. Temizlik İşleri […]

Kırşehir her gün baştan aşağı temizleniyor

Başkan Bahçeci: “Amacımız daha temiz ve yaşanabilir bir Kırşehir’dir”

Kırşehir Belediyesi merkez ve kırsal ayrımı yapmadan her yeni güne başlarken yaşanılan şehre duyduğu hizmet aşkı ile çalışmalara aralıksız devam ederken, 2018 yılı içerisinde Temizlik İşleri Müdürlüğü insan odaklı çalışma prensibiyle çevre dostu bir belediyecilik anlayışı ortaya koyuyor.
Temizlik İşleri Müdürlüğü hayata geçirdiği projeler ile şehrin çehresini değiştirirken, vatandaşların yaşadıkları şehirden mutlu olabilmeleri adına her geçen gün artan hizmet ağı ile örnek bir belediyecilik anlayışını ortaya koymaya çalışıyor.
Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, “Temizlik İşleri Müdürlüğümüz ortaya koyduğu çalışmalarıyla 2018 yılını verimli ve etkin bir şekilde geçiriyor. Biz aklımızı, gönlümüzü ve belediyecilik birikimimizi ortaya koyarak şehrimizin çevre dostu ve yeşil alanlarıyla marka bir kent olma yolunda ilerlemesi adına 7/24 çalışma prensibiyle gece gündüz demeden çalışmalarımızı sürdürüyoruz” şeklinde konuştu.
AMACIMIZ DAHA TEMİZ VE YAŞANABİLİR BİR KIRŞEHİR
“Daha temiz ve daha yaşanılabilir bir Kırşehir için mesai kavramı gözetmeden, kalite ve güven ortamı içinde hizmet vermeye devam ediyoruz” diyen Başkan Bahçeci, yaptığı açıklamada şunları söyledi:
“Vatandaşımıza evsel nitelikli katı atıklarının toplama ve şehir temizliği hizmeti verilerek, işlek noktalardan her gün gün aşırı olmak üzere katı-evsel atık toplama işlemleri yapılıyor. Çevre dostu bir belediye olarak şehrimizin cadde ve sokaklarında girmediğimiz yer kalmadı. Şehrimizin daha temiz olması için her gün şehrimizi baştan aşağıya temizliyoruz. Bütün bunların yanında önemli ana arter, cadde ve sokaklarda ihtiyaca haiz olan temizliğini yapıyoruz. Ayrıca Temizlik İşleri Müdürlüğü ekip arkadaşlarımız da cadde cadde Kırşehir’i her gün temizliyor. Ancak bir hususun altını önemle çizmek istiyorum. Biz Kırşehir Belediyesi olarak ne kadar temizlik faaliyeti yaparsak yapalım asıl olan kirletmemektir. Vatandaşlarımızdan bu konuda gerekli özeni göstermelerini beklediğimizi de buradan özellikle belirtmek istiyorum. Ayrıca Kırşehir’imizin ana arterlerinde bulunan dekoratif çöp kovaları vatandaşlarımız tarafından kullanılmaktadır. Tabi ki belediye olarak temiz bir çevre bilinci ortaya çıkarmak amacıyla yürüttüğümüz çalışmalara vatandaşlarımızın da gerekli hassasiyeti ve duyarlılığı göstereceğine inancımız tamdır. Bu kapsamda vatandaşlarımızın zamansız çöp çıkarmamalarını, ev ve işyerlerinin önlerini temiz tutmalarını, yol ve kaldırımlara ambalaj atığı ve sigara izmariti gibi çöpler atmamalarını önemle rica ediyoruz.” (HABER MERKEZİ)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .