Kırşehir halkı MHP: 2-0 diyor

Kırşehir halkı MHP: 2-0 diyor

27.05.2015

MHP HEDEF YÜKSELTTİ…
Kırşehir halkı MHP: 2-0 diyor

 

MHP YILDIRIM TÜRK  (3) copy

7 HAZİRAN seçimlerine 10 gün kala seçim çalışmalarını yoğun birn tempoyla sürdüren MHP Kırşehir Milletvekili adayları Prof. Dr. Yıldırım Türk ile Vali Mustafa Erkal gittikleri her yerde seçmenlerin yoğun ilgi ve coşkusuyla karşılanıyor.
Son olarak Aşıkpaşa Mahallesi’nde seçmenle bulaşan MHP Milletvekili adayları Yıldırım Türk halka hitaben yaptığı konuşmada AKP iktidarının 90 yıllık Cumhuriyet’in kazanımlarını heba ettiğini ve tüm değerleriyle oynadığını belirterek “Büyük Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün, yüzbinlerce şehidimizin kanlarıyla kurduğu Cumhuriyetimizin bütün değerleriyle oynanmakta ve yerine amaç ve ilkeleri neidüğü belli olmayan rejim ve sistemler getirilmek isteniyor. Ama büyük Türk Milleti artık ülkemiz üzerinde oynanan oyunların farkına varmış ve AKP iktidarına dur demek 7 Haziran seçimlerini beklemektedir. İnşallah 8 Haziran sabahı ülkemiz, aydınlık bir güne merhaba diyecektir. Bu konuda sizlerin desteğini bekliyorum” dedi ve partisinin seçim vaadlerinden bir bölümünü açıkladı.

MHP YILDIRIM TÜRK  (1) copy
Asgari ücretin net 1400 lira, ev olmayan aileye 250 liralık kira yardımı, büyük şehirlerde 100 TL’lik ulaşım ile birlikte asgari ücretin 1700 TL’yi bulacağını belirten Prof. Dr. Yıldırım Türk şöyle devam etti:
“Emekliye yılda Mart ve Eylül ayında 1400’er lira toplam 2800 lira destek yardımı yapılacaktır.
“Yılda 700 bin işsize iş imkanı,
“Geçici ve taşeron işçilere kadro,
“Kadın, engelli, yaşlı ve çocuklara yönelik şiddet olaylarında zamanaşımı kaldırılacak. Harç, mahkeme masrafları alınmayacak.
“Rüşvetçi, soygunculardan hesap sorulacaktır. Yolsuzluktan suçlu görülen kişilerin servetleri zamanaşımı gözetilmeksin el konulması hukuken sağlanacaktır.
“Vergisini düzenli ödeyen ödüllendirilecek.
“Emekli aylıklarında sosyal güvenlik destek primi kesilmeyecektir.
“Mazot, gübre ve yem üzerindeki vergiler kaldırılacak. Mazot 1 lira 75 kuruş olacaktır.
“Öğretmen ihtiyacı olan hiçbir okul bırakmayacağız. Derslik ihtiyacı tamamlanacak, atanmayı bekleyen öğretmenlerin tamamı kademeli olarak sınıflarına kavuşacaktır. Öğretmenlerin 3600 ek göstergeden yararlanmalarını hedefliyoruz. Öğretmenlerin, ek ders ücretleri ile eğitim ve öğretim tazminatlarını yükselteceğiz, eğitime hazırlık ödeneğini artırarak eğitim kurumlarında çalışan tüm personele de ödeyeceğiz.”
Aşıkpaşa Mahallesi’nde seçmenlerin yoğun ilgisini gören Prof. Dr. Yıldırım Türk, kendisine gösterilen sevgi ve desteğe teşekkür ederken, mahalle halkı “2-0” diye sloganlar attı ve 7 Haziran seçimlerinde Kırşehir’deki iki milletvekilini MHP’nin çıkartacağı sözünü verdiler.YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .