Kırşehir, güzel bir görünüme kavuşacak

Kırşehir, güzel bir görünüme kavuşacak

12.09.2017

Kırşehir Belediyesi tarafından tamamlanan altyapı yenilenmesinin ardından üst yapı çalışmaları devam ederken, kaldırım düzenleme ve yol çalışmaları cadde ve sokaklarda sürdürülüyor. Kırşehir halkına daha iyi bir hizmet için özverili bir şekilde çalışan ekipler, ana arterler başta olmak üzere şehrin dört bir yanındaki cadde ve sokaklarda bulunan kavşak, kaldırım ve yollarda bakım-onarım ve yenileme ile asfalt […]

Kırşehir Belediyesi tarafından tamamlanan altyapı yenilenmesinin ardından üst yapı çalışmaları devam ederken, kaldırım düzenleme ve yol çalışmaları cadde ve sokaklarda sürdürülüyor.

Kırşehir halkına daha iyi bir hizmet için özverili bir şekilde çalışan ekipler, ana arterler başta olmak üzere şehrin dört bir yanındaki cadde ve sokaklarda bulunan kavşak, kaldırım ve yollarda bakım-onarım ve yenileme ile asfalt kaplama çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor.
Şehirleşmenin en önemli ayağının yollar olduğunu vurgulayan Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, parke çalışmalarına önem verdiklerini belirterek, yapılan çalışmaların Kırşehir’i daha çağdaş ve güzel bir görünüm kazandıracağını söyledi.
Yapılan çalışmaları yerinde inceleyen Başkan Bahçeci, hizmetlerinin vatandaşların talepleri doğrultusunda yapıldığını belirterek, halktan aldığımız güçle daha birçok başarılı çalışmaya imza atacaklarının sözünü verdi.
Daha modern ve kullanışlı yollar için çalışmalarını sürdüren Kırşehir Belediyesi tüm ekipleriyle çalışmalarına aralıksız devam ediyor.
Bir yandan ana yollar açılırken, diğer yandan mahallelerde kilitli parke çalışmaları ve sıcak asfalt çalışmaları devam ediyor.
Yapılan planlamalar doğrultusunda ulaşımı rahatlatmak ve güvenli hale getirmek için altyapı çalışmaları tamamlanan sokaklar kent kimliğine yakışır hale getiriliyor.
Belediye Fen İşleri Müdürlüğü yol bakım ve onarım ekiplerinin ana arterler başta olmak üzere cadde ve sokaklarda yoğun şekilde çalıştığını söyleyen Başkan Bahçeci, Belediye hizmetlerini insan odaklı çalışma prensibi ile sürdürdüklerini belirterek, şunları söyledi:

“Altyapı çalışmaları sebebi ile aşınan ve bozulan caddelerde tamirat işlemleri sürüyor. Ana caddelerde sıcak asfalt serimi yapılırken ara sokaklarda oluşan hasarlı bölgeler ise kilitli parke yapılıyor. Belediyemiz ekipleri belirlenen program dahilinde yol bakım ve onarım çalışmalarına ilçe genelinde devam edecek.
“Şehrimizde yaptığımız her çalışma insan hayatını ön plana çıkaran ve şehrimizin değerini arttırmaya yönelik çalışmalardır. Kırşehir’i yaşanabilir ve modern bir kent olarak gelecek nesillere teslim etmek bizim asli görevimiz ve bunun içinde çalışmalarımıza devam edeceğiz.”
HABER MERKEZİYORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .