Kırşehir Eski Milletvekili Mustafa Aksoy toprağa verildi

Kırşehir Eski Milletvekili Mustafa Aksoy toprağa verildi

21.05.2015

Kırşehir Eski Milletvekili Mustafa Aksoy toprağa verildi KIRŞEHİR’in Çiçekdağı ilçesi eski Belediye Başkanı ve CHP eski milletvekili 85 yaşındaki Mustafa Aksoy vefat etti. Kırşehir’e kazandırdığı eserleriyle, hizmetleriyle herkesin sevgi ve saygısını kazanan, Kırşehir ve Çiçekdağı aşığı, CHP’nin gelmiş geçmiş en çalışkan, tuttuğunu koparan, ve Kırşehir’in unutulmayan milletvekilleri arasına adını yazdıran Mustafa Aksoy dün çok sevdiği […]

aksoy cenaze

Kırşehir Eski Milletvekili Mustafa Aksoy toprağa verildi

KIRŞEHİR’in Çiçekdağı ilçesi eski Belediye Başkanı ve CHP eski milletvekili 85 yaşındaki Mustafa Aksoy vefat etti.

Kırşehir’e kazandırdığı eserleriyle, hizmetleriyle herkesin sevgi ve saygısını kazanan, Kırşehir ve Çiçekdağı aşığı, CHP’nin gelmiş geçmiş en çalışkan, tuttuğunu koparan, ve Kırşehir’in unutulmayan milletvekilleri arasına adını yazdıran Mustafa Aksoy dün çok sevdiği Çiçekdağı’nda toprağa verildi.

Çiçekdağı eski Belediye Başkanı, 14’üncü ve 15’inci dönem Kırşehir Milletvekili ve uzun yıllar Türk Parlamenterler Birliği Yönetim Kurulu Üyeliği ve Halkla İlişkiler Koordinatörlüğü yapan hemşehrimiz 85 yaşındaki Mustafa Aksoy övnceki gün Ankara’da vefat etmişti.

Kırşehir’in efsanevi “Karaoğlan”ı Mustafa Aksoy için dün TBMM’de bir tören düzenlendi.  Törenin ardından Aksoy’un cenazesi çok sevdiği ve büyük hizmetler getirdiği Çiçekdağı’na getirildi.

Çiçekdağı Merkez Fatih Cami’sinde kılınan öğle namazına CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyhan Erdoğdu, Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, AK Parti Kırşehir Milletvekili adayı Salih Çetinkaya, CHP Milletvekili adayları Yılmaz Zengin ve Rifat Ertem, CHP İl Başkanı Mithat Mutlu, Merkez İlçe Başkanı Fevzi Akkuş ve diğer ilçe başkanları, MHP Kırşenir Milletvekili adayları Prof. Dr. Yıldırım Türk ve Mustafa Erkal, MHP İl Başkanı Arif Ekici başta olmak üzere ilçe belediye başkanları ve yüzlerce Çiçekdağlı ve seveni katıldı.

Kılınan namazın ardından Mustafa Aksoy’un cenazesi Bağlarbaşı mezarlığında toprağa verildi.

“Kırşehir Çiğdem” Gazetesi olarak Mustafa Aksoy’a bir kez daha Allah’tan rahmet, sevenlerine ve Kırşehir’e başsağlığı dileriz.

 YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .