Kırşehir eski Milletvekili Bayındır’dan CHP adayı Ekicioğlu’na destek ziyareti

Kırşehir eski Milletvekili Bayındır’dan CHP adayı Ekicioğlu’na destek ziyareti

07.03.2019

22’nci dönemde CHP’den Kırşehir Milletvekilliği yapan Hüseyin Bayındır, dün Kırşehir’e gelerek CHP Belediye Başkan adayı Selahattin Ekicioğlu’na başarı dileğinde bulundu. CHP’nin seçim bürosunu ziyaret ederek CHP İl Başkanı Baran Genç, CHP Kırşehir Belediye Başkan adayı Selahattin Ekicioğlu ve kalabalık bir partili grubuyla bir araya gelen Kırşehir eski Milletvekili Hüseyin Bayındır, 31 Mart seçimlerinde Türkiye’nin pek […]

22’nci dönemde CHP’den Kırşehir Milletvekilliği yapan Hüseyin Bayındır, dün Kırşehir’e gelerek CHP Belediye Başkan adayı Selahattin Ekicioğlu’na başarı dileğinde bulundu.
CHP’nin seçim bürosunu ziyaret ederek CHP İl Başkanı Baran Genç, CHP Kırşehir Belediye Başkan adayı Selahattin Ekicioğlu ve kalabalık bir partili grubuyla bir araya gelen Kırşehir eski Milletvekili Hüseyin Bayındır, 31 Mart seçimlerinde Türkiye’nin pek çok ilinde olduğu gibi Kırşehir’de de CHP’nin kazanacağına inandığını ifade etti.
Selahattin Ekicioğlu’nun çalışkanlığı ve dürüstlüğü ile her kesimin desteğini aldığını belirten Hüseyin Bayındır, “Kırşehir bu seçimde herkesin sevgi ve saygısını kazanan ve her kesimin desteğini arkasına alan Selahattin Ekicioğlu’nu Belediye Başkanı seçeceğine inanıyorum. Partimin bir neferi olarak bu seçimde gerek Ankara’da, gerekse Kırşehir’de üzerime düşen katkı ve desteği sunmaya hazırım. Ekicioğlu’na ve tüm belediye başkan adaylarına seçim yarışında başarılar diliyorum” dedi.
Hüseyin Bayındır’a ve siyasi görüş ve düşüncelerine bakmadan kendilerine seçim sürecinde destek veren herkese teşekkür eden CHP Kırşehir Belediye Başkan adayı Selahattin Ekicioğlu ve İl Başkanı Baran Genç te yürüttükleri seçim çalışmaları hakkında bilgiler verdiler. (HABER: BEYHAN BALLI)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .