Kırşehir Erkek Öğretmen Okulu’nun 1972 mezunları 47 yıl sonra buluştu

Kırşehir Erkek Öğretmen Okulu’nun 1972 mezunları 47 yıl sonra buluştu

26.09.2019

Kırşehir Erkek Öğretmen Okulu 6/E sınıfından 1972 yılında mezun olanlar 47 yıl sonra bu kez Kayseri’de bir araya gelerek, hasret giderdiler. Fatma Demirkalp Beyazit organizesinde Dr. Alim Hayran’ın ev sahipliğinde Kayseri Öğretmen Evinde bir araya gelen Kırşehir Erkek İlk Öğretmen Okulu 1972 mezunları 6/E sınıfı öğrencileri (Öğretmenler) buluşması gerçekleştirildi. 21 Eylül Cumartesi günü Kayseri Öğretmen […]

Kırşehir Erkek Öğretmen Okulu 6/E sınıfından 1972 yılında mezun olanlar 47 yıl sonra bu kez Kayseri’de bir araya gelerek, hasret giderdiler.
Fatma Demirkalp Beyazit organizesinde Dr. Alim Hayran’ın ev sahipliğinde Kayseri Öğretmen Evinde bir araya gelen Kırşehir Erkek İlk Öğretmen Okulu 1972 mezunları 6/E sınıfı öğrencileri (Öğretmenler) buluşması gerçekleştirildi.
21 Eylül Cumartesi günü Kayseri Öğretmen Evi’nde biraraya gelen öğretmenler Şadi Ünal, Fatma Demirkalp Beyazit, , Cafer Şenel, Ekrem Çetinkaya, Arife Özbek Tanyeri, Sait Bayer, Mahmut Ünlü, Sezai Yıldırım, Mahmut Hasta, Sariye Akalın, Bekir Erdoğan, Alim Hayran, Yusuf Dulkadir, Nazife Yazar, Salim Utku, Tekmile Çöklü, Şükran Yıldırım ve Ahmet Taşkıran yıllar sonra bir kez daha bir araya gelerek hasret giderdiler.
3 yıl birlikte okuyan ve 46 yıl sonra Kırşehir Öğretmenevi’ndeki gerçekleştirilen yemekte buluşan 1972 mezunları bazılarının gözleri dolarken, çoğunun birbirlerini tanımakta güçlük çektikleri görüldü. Bazı arkadaşlarının vefat ettiklerini öğrenen öğretmenler, 15 Ağustos’ta Nevşehir/ Uçhisar’da Ahmet Yenice’nin ev sahipliğinde buluşmak üzere vedalaşarak ayrıldılar. (HABER: BEYHAN BALLI)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .