KIRŞEHİR EMNİYETİ HIRSIZLIK VE DOLANDIRICILARA KARŞI UYARIYOR

KIRŞEHİR EMNİYETİ HIRSIZLIK VE DOLANDIRICILARA KARŞI UYARIYOR

13.03.2018

Kırşehir Emniyet Müdürlüğü vatandaşları hırsızlık ve dolandırıcılara karşı şehrin muhtelif yerlerine levha ve pankart asarak bilgilendirerek uyarıyor. Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğünce önleyici polislik hizmetleri kapsamında İletişim yolu ile dolandırıcılık (telefon dolandırıcılığı) suçunun önüne geçilmesi, toplumsal dinamiklerin harekete geçirilerek toplumda farkındalığın artırılması ve her geçen gün yeni bir yöntemle insanları aldatmaya çalışan dolandırıcılara karşı vatandaşlarımızın […]

Kırşehir Emniyet Müdürlüğü vatandaşları hırsızlık ve dolandırıcılara karşı şehrin muhtelif yerlerine levha ve pankart asarak bilgilendirerek uyarıyor.
Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğünce önleyici polislik hizmetleri kapsamında İletişim yolu ile dolandırıcılık (telefon dolandırıcılığı) suçunun önüne geçilmesi, toplumsal dinamiklerin harekete geçirilerek toplumda farkındalığın artırılması ve her geçen gün yeni bir yöntemle insanları aldatmaya çalışan dolandırıcılara karşı vatandaşlarımızın bilinçlendirilmesi ve mağdur olmamaları için Özbağ Kasabasında Yapılan bilgilendirme faaliyetinde bulundu.
Uyarıcı pankart ve levhalarda “Değerli vatandaşlarımız; aracınız içerisinde çanta ve telefon gibi kıymetli eşyalarınızı bırakmayınız. Aracınızın kapı ve camlarını kesinlikle açık tutmayınız şüpheli kişi ve durumlar için 155 Polis İmdat telefonlarını arayınız” yazıyor.
Dolandırıcılık hırsızlık ve yankesicilik olaylarıyla ilgili 3 adet pankart levha yaptırılarak Özbağ Kasabası’ndaki Örcün ve Helvacılar Camii önü ile Necati Gökçınar Parkı (Ali Ustanın Yeri) girişinde vatandaşların görebileceği özellikle otolarını park ettiği ve dinlenme yerlerine asan Kırşehir Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü, vatandaşların can ve mal güvenliğinin sağlanması ve huzurlu bir Kırşehir için önleyici polislik hizmetlerine yönelik çalışmaların devam edeceği bildirildi. (HABER MERKEZİ)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .