“KIRŞEHİR DE ARTIK TAMAM DİYOR”

“KIRŞEHİR DE ARTIK TAMAM DİYOR”

08.06.2018

Kırşehir halkına yıllarca doktor olarak hizmet veren CHP Milletvekili Adayı İlhan, seçim çalışmalarını değerlendirdi: “KIRŞEHİR DE ARTIK TAMAM DİYOR” Cumhuriyet Halk Partisi 27. Dönem Kırşehir Milletvekili Adayı Dr. Metin İlhan ve partinin kurmayları seçim çalışmaları il, ilçe, köy ve mahallelerde yoğun şekilde sürdürüyor. Kırşehir’de çalmadık kapı bırakmayan Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Hacı Tanrıbuyurdu, CHP […]

Kırşehir halkına yıllarca doktor olarak hizmet veren CHP Milletvekili Adayı İlhan, seçim çalışmalarını değerlendirdi:

“KIRŞEHİR DE ARTIK TAMAM DİYOR”

Cumhuriyet Halk Partisi 27. Dönem Kırşehir Milletvekili Adayı Dr. Metin İlhan ve partinin kurmayları seçim çalışmaları il, ilçe, köy ve mahallelerde yoğun şekilde sürdürüyor.
Kırşehir’de çalmadık kapı bırakmayan Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Hacı Tanrıbuyurdu, CHP Merkez İlçe Başkanı Selçuk Korkmaz, Milletvekili Adayı Dr. Metin İlhan ve Parti Yönetimi çeşitli ziyaretler gerçekleştirdi. Sabah saatlerinde ziyaretlerine başlayan Milletvekili adayı İlhan ve parti yönetimi ilk ziyaretini Kırşehir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinde gerçekleştirdi. Diş Sağlığı Merkezinin bütün birimlerinde çalışanlar ile tanışan İlhan, Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Yönetimi ile de bir süre sohbet etti. Ardından Kırşehir Devlet Su İşleri 122. Şube Müdürlüğü ile ziyaret devam etti. Daha sonra Kırşehir Sosyal Güvenlik Kurumu ile devam eden Ziyaretler, Kırşehir Vergi Dairesi ile sürdürüldü. Kurumların bütün birimleri çalışanları ile gerçekleşen ziyaretlerin ardından Ankara Caddesinde bulunan esnafların birçoğu gezilerek, Esnaflardan tam destek alındı. Bir günde birçok kurum ve Esnaf ziyareti gerçekleştiren CHP’li Heyet 24 Haziran’da gerçekleşecek Seçim için destek aldı.
Halkın yoğun sevgi ve ilgisiyle karşılayan Dr. Metin İlhan, “Türkiye´nin şuan en çok ihtiyaç duyduğu şey huzur. CHP iktidarında en büyük projemizde toplumun huzurunu sağlamak olacak. Gittiğimiz her yerde vatandaşlarımız işsizlik konusunda haklı şikayetlerini dile getiriyorlar. Biz rant için değil, halk için geliyoruz. Bu sorunu da çözeceğiz. Kırşehir’in, diğer ilçe ve köylerimizin sorunlarını gayet iyi biliyoruz. Hem Türkiye genelinde, hem de Kırşehir’de seçimlere en rahat hazırlanan parti konumundayız.Parti örgütümüz içerisindeki birlik ve beraberliğin neticesinde, CHP 24 Haziran seçimlerinde Kırşehir’de 2 Milletvekili çıkartacak güce ve inanca sahip olmuştur. Bizlere her seçimde destek olan Kırşehirli hemşehrilerimize 24 Haziran seçimlerinde, her zamankinden daha çok güveniyor ve inanıyoruz. Çünkü bizler “Barışacağız, Birleşeceğiz ve Bölüşeceğiz” diye yola çıktık. Seçmenlerimizin teveccühleri sayesinde Kırşehir’de bu kez CHP birinci parti olarak çıkacaktır. Biz de bunun için sahada bütün gücümüzü ortaya koyuyoruz” diye konuştu.
Kırşehirlilerin yıllardır AK Parti iktidarına destek verdiğini, ancak verdikleri pek çok vaadlerini yerine getirmediğini belirten Metin İlhan, “Kırşehirliler de artık tamam diyerek, muhalefete oy vereceklerini ifade ediyorlar. Çünkü Kırşehirliler kendilerine hak ettikleri hizmet ve yatırımları getiremeyen, sürekli konuşan, laf üretenlerden bıktı, usandı. Kırşehirlilerin 24 Haziran’da tamam diyeceklerine yürekten inanıyorum” diye konuştu.
Kırşehir’de doktor olarak hizmet veren ve herkesin sevgi ve saygısını kazanan Dr. Metin İlhan’la karşılaşan Kırşehirliler ise “Sayın Doktorumuz Metin İlhan Bey oldukça sevilen bir aday. Diğer seçimlerde başka Partiye oyumuzu veriyorduk ama bu seçimde sevilen ve sayılan herkes tarafından da bilinen taktir ettiğimiz Kırşehir’imizin çok değerli doktoru olan Metin İlhan’a vereceğiz. Bu yıl her şey daha farklı ve güzel olacak. Hepimizin sevdiği ve saygı gösterdiği Doktorumuzun ismini Milletvekili adayı listesinde görmek bizleri çok mutlu etti. Yakından tanıdığımız bildiğimiz ve herkesin sorunlarını dinleyen çözüm arama noktasında bütün çabaları gösteren, aynı zamanda 20 yıllık doktorluk mesleği boyunca hiçbir hastasını kırmadan dökmeden, elinden gelenin fazlasını yapan çok değer verdiğimiz bir isim. Bugüne kadar hiçbir şekilde savunduğum partimden başka bir partiye oy vermedim ama bu yıl kesinlikle oyumuz Metin İlhan’a. Artık biz de “Tamam” diyoruz. Bizim oyumuz belli kesinlikle şaşmayacak diyerek” desteklerini esirgemeyeceklerini dile getirdiler.


İLHAN’A ADETA DESTEK YAĞDI
Ankara Caddesinde gerçekleşen esnaf ziyaretlerinin ardından Ahi Çarşısında devam eden Ziyaretlerde Çarşı Esnafları tarafından da çok samimi ve içten sohbetler gerçekleşti. Oldukça verimli geçen bu ziyaretler bütün kesimden adeta destek yağdı. Çarşı Esnaflarıyla, Milletvekili Adayı İlhan ve Parti Yönetiminin sohbet esnasında ki samimi fotoğrafları ise Objektiflere yansıdı. CHP’li Adaya büyük ilginin olması ise gözlerden kaçmadı.
CHP’li Milletvekili adayı ve CHP yönetimi, gittikleri bölgelerde vatandaşların birlikte fotoğraf çektirme isteğini ise geri çevirmiyor. Seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlerini sürdüren 27. dönem milletvekili adayları ve Parti Yönetimi, aynı gün içinde çeşitli birimler ve mahallelere giderek vatandaşlar ile kucaklaşıyor. (HABER: SALİH GÜNER)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .