KIRŞEHİR, DAHA YAŞANABİLİR BİR KENT OLACAK

KIRŞEHİR, DAHA YAŞANABİLİR BİR KENT OLACAK

11.08.2017

KIRŞEHİR Valisi Necati Şentürk, Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğünü ziyaret ederek, incelemelerde bulundu. Ziyaretinde Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Necmettin Şeker’den kurumda yürütülen çalışmalar hakkında bilgiler alan Vali Necati Şentürk, ilimizi daha yaşanabilir bir kent haline getirme gayretinde olduklarını söyledi. Kırşehir’de yaşam kalitesini yükseltmek ve sürdürülebilir çevreyi temin etmek adına önemli faaliyetler yürütüldüğünü belirten Vali […]

KIRŞEHİR Valisi Necati Şentürk, Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğünü ziyaret ederek, incelemelerde bulundu.
Ziyaretinde Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Necmettin Şeker’den kurumda yürütülen çalışmalar hakkında bilgiler alan Vali Necati Şentürk, ilimizi daha yaşanabilir bir kent haline getirme gayretinde olduklarını söyledi.
Kırşehir’de yaşam kalitesini yükseltmek ve sürdürülebilir çevreyi temin etmek adına önemli faaliyetler yürütüldüğünü belirten Vali Necati Şentürk, “Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü planlama, yapım, dönüşüm ve çevre yönetimine ilişkin işlemleri düzenleyip denetlemektedir. İlimizde şehir yapılanması ve çevresel konularda yaşanabilecek her türlü olumsuz duruma karşı çözümler üreterek sorunları çözmeye çalışıyoruz. İlimizde çevre temizliği konusuna da büyük önem veriyoruz. Vatandaşlarımız da bu konuda daha duyarlı olmalıdırlar. Amacımız, ilimizi daha yaşanabilir bir kent haline getirerek gelecek nesillere daha yeşil, havasıyla suyuyla daha temiz bir il bırakmaktır” dedi.
Vali Şentürk’ün ziyareti, İl Müdürü Necmettin Şeker ve kurum yetkililerinden brifing alması ile sona erdi.
HABER MERKEZİYORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .