Kırşehir, daha da güzel olacak

Kırşehir, daha da güzel olacak

24.08.2017

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Belediye çalışmalarının hızlı bir şekilde devam ettiğini belirterek, Kırşehir’in her geçen gün modern bir kent olma yolunda mesafe kat ettiğini belirtti. Her fırsatta vatandaşın arasında olmaya ve çalışmaları incelemeye özen gösteren Başkan Bahçeci, Kırşehir’in ileriye dönük çalışmalarının hızlı bir şekilde sürdürüldüğünü söyledi. Hizmet sevdasını ortaya koyarak, emin adımlarla ilerleyen Başkan […]

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Belediye çalışmalarının hızlı bir şekilde devam ettiğini belirterek, Kırşehir’in her geçen gün modern bir kent olma yolunda mesafe kat ettiğini belirtti.
Her fırsatta vatandaşın arasında olmaya ve çalışmaları incelemeye özen gösteren Başkan Bahçeci, Kırşehir’in ileriye dönük çalışmalarının hızlı bir şekilde sürdürüldüğünü söyledi.
Hizmet sevdasını ortaya koyarak, emin adımlarla ilerleyen Başkan Bahçeci, Kırşehir’in her geçen gün güzelleşerek geliştiğini vurguladı.
Şehrimizde devam eden çalışmaları değerlendiren Başkan Bahçeci, şunları söyledi:

“Kırşehir güzelleşiyor daha güzel olacak alt yapımızı yeniledik. Bir yıldır meşakkatli bir süreç yaşadık. Önümüzde iki seçenek vardı. Birincisi günü kurtaracak şekilde müdahaleler yapıp üstüne bir kat asfalt serip sonra benden gelen ne yaparsa yapsın demekti. İkinci seçenek ise şehrin geleceği adına taşın altına elimizi koyup zor olanı tercih etmekti o da bütün alt yapıyı yaklaşık 35 yıldır yenilenmeyen bütün altyapıyı yenileyip üstüne kaliteli Avrupa standartlarında asfalt yapıp, sonra da bisiklet yolları ile peyzajları ile kaldırımları ile yenilemekti. Birinci olanı daha kolay yoldu. İki üç ayda işi bitirebilirdik, daha az para harcardık, daha az eleştiri alırdık, daha az yorulurduk ama ikinci yolda daha fazla para harcadık, sizleri daha çok rahatsız ettik, daha fazla laf işittik, ama Kırşehir için daha doğru olanı yaptığımıza inanıyorum. Bu çalışmalar bittiğinde daha iyi anlaşılacak diye düşünüyorum. Biz hiçbir zaman günü kurtaracak işler yapmadık.
“Kent Parkı yaparken, Kültür Merkezimizi planlarken de, Ahi Evran Külliyesini yaparken de bütün işlerimizde şehrimizin gelecek vizyonunu yavrularımıza daha güzel bir şehir bırakmak adına doğru çizmeye gayret ediyoruz. Sizin bize verdiğiniz emaneti ekibimizle, arkadaşlarımızla o emaneti lafta duysak eleştiri de alsak en doğru şekilde yapıp Allah’ın izni ile İnşallah arkamızda böyle anılacak eserler bırakarak görevimizi tamamlamak bütün gayretimiz bu yönde. Ne kadar güzel eserler yaparsanız yapın içinde insan yoksa bunların hiçbir kıymeti yok.
“Kırşehir Belediyesini kurumsal bir yapıya kavuşturmak için çaba içerisine girdik. Bu noktada her geçen gün mesafe kat ettiğimiz her şekilde gözükmekte. Özellikle son bir yıl içerisinde yapmış olduğumuz alt yapı çalışmalar bu durumu açık seçik ortaya koymakta.
“Şehrimiz her geçen gün güzelleşiyor, gelişiyor. Kırşehir Belediyesi olarak, arkadaşlarımızla beraber bir ekip çalışması yapıyoruz. Kırşehir’imizi daha iyi günler, daha güzel günlerin beklediğini düşünüyorum. Bu düşünceler üzerine de çalışmalarımızı devam ettiriyoruz.”
HABER MERKEZİYORUMLAR

Toplam 1 yorum bulunmaktadır.

Hakan kamanli

Akp gelmeden Kırşehir zaten çok güzeldi geldiniz ve mahvettiniz

24.08.2017, 23:55

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .