KIRŞEHİR, ÇORUM’U KONUK EDİYOR

KIRŞEHİR, ÇORUM’U KONUK EDİYOR

11.04.2015

İşitme Engelliler Ligi’nde 2014-2015 Futbol sezonu başlıyor…

Kayseri, Çorum, Sivas takımlarıyla ile birlikte yer alacak olan Kırşehir İşitme Engelliler Ligi’nde 2014-2015 futbol sezonu bu hafta 2 maçla start alıyor.
Geçtiğimiz hafta İşitme Engelliler Türkiye 1. Futbol Ligi’nde 2014-2015 sezonu grupları Ankara’da belli olmasının ardından temsilcimiz İşitme Engelliler 5.grupta mücadele edecek.
Ligin ilk haftasında temsilcimiz Kırşehir İşitme Engelliler, Çorum İşitme Engelliler takımı ile karşı karşıya geliyor. Mücadele Pazar günü saat 12.00’da 2 No’lu Saha’da oynanacak.
Kırşehir İşitme Engelliler’inde mücadele ettiği 5.grupta haftanın bir diğer maçında ise Kayseri İşitme Engelliler Sahası’nda Sivas İşitme Engelliler ise konuk edecek.
“3 PUANLA BAŞLAMAK İSTİYORUZ”
İŞİTME Engelliler deplasmanlı 1. Lig 5.grupta mücadele eden Kırşehir İşitme Engelliler’de takım sorumlusu Birol Tilki, Çorum karşısında lige 3 puanla başlamak istediklerini söyledi.
Tilki, “Henüz takımların çoğu hazır değil. İyi başlangıç yapmak çok önemli. Bunu başaracak güçte olduğumuzu düşünüyorum. İnşallah güzel bir başlangıç yaparak, sezona üç puanla merhaba demek istiyoruz. Çorum İşitme Engelliler takımı hocamızın tanıdığı bir ekip. Rakibimiz iyi ve benim de daha önce. Maçta onların ne yaptığı değil bizim ne yaptığımız önemli. Bizler kazanacağımızı düşünüyorum. Böylesine zor bir lig maratonunda 3 puanla başlamak gerçekten güzel olacak. Lige 3 puanla başlamak istiyoruz” şeklinde konuştu.
(Haber-Fotoğraflar: Salih HANÇER)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .