“Kırşehir Çiğdem” yarın 39 yaşında

“Kırşehir Çiğdem” yarın 39 yaşında

26.03.2015

28 Mart 1977’de yayın hayatına başlayan gazetemiz “Kırşehir Çiğdem” 38. Yayın yılını yarın tamamlayarak 39 yaşına basıyor. Kurulduğu günden bu yana Kırşehirlilerin sesi, dili, kulağı olan gazetemiz “Kırşehir Çiğdem” her geçen gün kendisini yenileyerek yayın hayatını sürdürüyor. Geçen yıl yeni bir oluşumla güçlenerek 14 sayfa ve renkli olarak yayınlanmaya gazetemiz “Kırşehir Çiğdem” Atatürk ilke ve […]

çiğdem copy copy

28 Mart 1977’de yayın hayatına başlayan gazetemiz “Kırşehir Çiğdem” 38. Yayın yılını yarın tamamlayarak 39 yaşına basıyor.

Kurulduğu günden bu yana Kırşehirlilerin sesi, dili, kulağı olan gazetemiz “Kırşehir Çiğdem” her geçen gün kendisini yenileyerek yayın hayatını sürdürüyor.
Geçen yıl yeni bir oluşumla güçlenerek 14 sayfa ve renkli olarak yayınlanmaya gazetemiz “Kırşehir Çiğdem” Atatürk ilke ve inkılapları doğrultusunda, basın meslek ilkelerine verdiği söz doğrultusunda, tarafsız ve objektif yayın politikasıyla yayın hayatına devam edecektir.
“Kırşehir Çiğdem”e kurulduğu günden bu yana destek veren bütün okurlarımıza şükranlarımızı sunuyoruz.YORUMLAR

Toplam 2 yorum bulunmaktadır.

şefik tekin

Kırşehir çiğdem gazetesinin kuruluş yıldönümü olması münasebetiyle tüm çalışanlarına başarılar diliyor ve nice doğru haberlerin okurla buluşturulmasının sağlanmasını temenni ediyorum. Nice yıllara…

26.03.2015, 22:30
mustafa ALTINORDU

KIRŞEHİR basınının ulu çınarı KIRŞEHİR ÇİGDEM e başarılı çalışmalarının devamını diler yeni yaş gününü kutlarım.

27.03.2015, 19:42

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .