Kırşehir Çiğdem 44 yaşında…

Kırşehir Çiğdem 44 yaşında…

26.03.2020

Kırşehir basınının değişmez lideri Kırşehir Çiğdem 44 yaşında… 28 MART 1977’de yayın hayatına başlayan ve bu yayınını aralıksız olarak 43 yıldır sürdüren gazetemiz “Kırşehir Çiğdem” Cumartesi günü 44 yaşına adım atıyor. Şevket Güner’in Kırşehir’e hizmet ilkesiyle kurup yayın hayatına başlattığı ve her türlü sıkıntılara göğüs gererek yayınını ara vermeden 43 yıldır sürdüren gazetemiz “Kırşehir Çiğdem” […]

Kırşehir basınının değişmez lideri
Kırşehir Çiğdem 44 yaşında…

28 MART 1977’de yayın hayatına başlayan ve bu yayınını aralıksız olarak 43 yıldır sürdüren gazetemiz “Kırşehir Çiğdem” Cumartesi günü 44 yaşına adım atıyor.
Şevket Güner’in Kırşehir’e hizmet ilkesiyle kurup yayın hayatına başlattığı ve her türlü sıkıntılara göğüs gererek yayınını ara vermeden 43 yıldır sürdüren gazetemiz “Kırşehir Çiğdem” haberde, yorumda, sporda öncü gazete olarak yayınını sürdürüyor.
Kırşehir’in en eski ve lider gazetesi olan “Kırşehir Çiğdem” gururuyla, onuruyla, şerefiyle dimdik ayakta kalmanın mutluluğunu okurlarıyla birlikte yaşıyor.
“Kırşehir Çiğdem” gazetecilikte en önemli ilke olan insanların haysiyetine, şerefine hakaret etmeden, iftira atmadan yalnızca gerçekleri okurlarına ulaştırdı.
İşte “Kırşehir Çiğdem” Gazetesi 44 yaşına girerken, yayın hayatında ahlaki erozyona uğramadan gazetecilik ilkelerini yerine getirmiş, para uğruna, servet uğruna, rant uğruna kişi ve kurumları hedef almadan, hedef göstermeden, tehdit ve şantaj yapmadan yayın hayatına devam edecektir.
Kırşehir’in sorunlarını gündeme getirmeyi hiçbir siyasi partinin koltuğuna girmemeyi, yalakalık ve taklacılık yapmamayı amaç edinen “Kırşehir Çiğdem” Gazetesi hiçbir zaman ilkelerinden taviz vermeden cesaretle sorunların üzerlerine gitti, gündeme taşıdı.
Kırşehir’in çıkarlarından, gelişmesinden, kalkınmasından, vatan, millet, bayrak sevgisinden, Atatürk ilke ve inkılaplarından yana taraf olarak yayın hayatına devam etti. Önce “Kırşehir” dedi.
İşte gururla, şerefle, onurla geçen 43 yılda bizlere güç veren ilimizin bütün yöneticilerine, siyasi partilerinin ve sivil toplum kuruluşlarının başkan ve yöneticilerine, saygıdeğer okurlarımıza yürekten teşekkür ediyor, onların ilgi ve desteğiyle 44’ncü yılımıza adım atıyoruz.
“Kırşehir Çiğdem” Gazetesi’yle nice yıllara… (HABER: BEYHAN BALLI)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .