Kırşehir Çayağzıspor; şeytanın bacağını kırdı…

Kırşehir Çayağzıspor; şeytanın bacağını kırdı…

05.03.2019

BÖLGESEL Amatör Lig’te Kırşehir’i temsil eden Kırşehir Çayazıspor, haftalar sonra Karaman Belediyespor’u 1-0 yenerek üç puanı hanesine yazdırdı. Cumartesi günü Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Futbol Sahası’hnda oynanan ve Ali Taşan’ın yönettiği ve yardımcılıklarını Muhammet Munir Dadı, Çiğdem Uslu, Hasan Yüncüoğlu’nun yaptığı maça Kırşehir Çayazıspor şu onbirle başladı: Serdar Gürsoy, Çetiner Tuncer, Furkan Çırakoğlu, Hüseyin Arslan, […]

BÖLGESEL Amatör Lig’te Kırşehir’i temsil eden Kırşehir Çayazıspor, haftalar sonra Karaman Belediyespor’u 1-0 yenerek üç puanı hanesine yazdırdı.
Cumartesi günü Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Futbol Sahası’hnda oynanan ve Ali Taşan’ın yönettiği ve yardımcılıklarını Muhammet Munir Dadı, Çiğdem Uslu, Hasan Yüncüoğlu’nun yaptığı maça Kırşehir Çayazıspor şu onbirle başladı:
Serdar Gürsoy, Çetiner Tuncer, Furkan Çırakoğlu, Hüseyin Arslan, Zeynel Alkan, Doğuhan Erdoğan, Devran Çamurdaş, Hakan Kenç, Onur Aksar, Yunus Emre Yavuz, Ömer Beyazıt.
7. dakikada Zeynel Alkan’ın attığı golle 1-0 öne geçen Kırşehir Çayazıspor, rakibi-nin beraberlik çabalarına izin vermedi ve sahadan 1-0 galip ayrılarak puanını 13’e çıkardı.
Kırmızı-siyahlı ekibimizin futbolcuları haftalar sonra gelen galibiyetin ardından soyunma odasında büyük sevinç yaşadı. Galibiyetlerin önümüzdeki maçlarda da devam edeceğini ifade eden Kırşehir Çayağzıspor’lu futbolcular, ligte kalmak için ligin sonuna kadar her türlü çabayı harcayacaklarını söylediler.
Grupta oynanan diğer maçlarda ise şu sonuçlar alındı:
Karapınar Beledi-yespor-1-2, Sarayönü Belediyespor: 1-2, Kı-rıkkale Büyük Anadolu Spor-Ankara Dsi Spor: 4-0, Anadolu Üniversitesi-Çubukspor Futbol A.Ş: 1-2, Yeniçağa-Sandıklıspor: 1-2. (HABER: SALİH GÜNER)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .