Kırşehir Çayağzıspor, Çubuk’u yenmeye hazır

Kırşehir Çayağzıspor, Çubuk’u yenmeye hazır

12.10.2018

Bölgesel Amatör Lig, 6. Grup’ta, Kırşehir’i temsil eden Kırşehir Çayağzıspor, yarın günü kendi saha ve seyircisi önünde oynayacağı Çubukspor’u yenerek ligteki ilk galibiyetini almak istiyor. Ankara’da Ankara DSİspor karşısında ortaya koyduğu güzel futbola rağmen 2-1 mağlup olarak haftayı puansız kapatan Kırşehir Çayağzıspor’un Teknik Direktörü Mert Karöz, Çubukspor maçına en iyi şekilde hazırlandıklarını, şanssızlıklarını kırarak ligteki […]

Bölgesel Amatör Lig, 6. Grup’ta, Kırşehir’i temsil eden Kırşehir Çayağzıspor, yarın günü kendi saha ve seyircisi önünde oynayacağı Çubukspor’u yenerek ligteki ilk galibiyetini almak istiyor.
Ankara’da Ankara DSİspor karşısında ortaya koyduğu güzel futbola rağmen 2-1 mağlup olarak haftayı puansız kapatan Kırşehir Çayağzıspor’un Teknik Direktörü Mert Karöz, Çubukspor maçına en iyi şekilde hazırlandıklarını, şanssızlıklarını kırarak ligteki ilk galibiyeti almak istediklerini söyledi.
Pazar günü saat 15.00’te Ahi Stadı’nda onanacak maç öncesi gazetemize bir açıklama yapan Kırşehir Çayağzıspor Başkanı İlker Demirbilek ise bütün Kırşehirli sporseverleri maçta desteklerini beklediklerini söyledi.
Başkan Demirbilek, “Pazar günü bu ligte Kırşehir’i en iyi şekilde temsil etmek için sahada varımızı, yoğumuzu ortaya koyuyoruz. İnşallah Pazar günü taraftarlarımızın desteği ve ligteki ilk galibiyetimizi almak istiyoruz. Alacağımız bir galibiyet futbolcularımızın moralini düzeltecek ve çıkışa geçebiliriz. Taraftarlarımızı yarın yanımızda görmek istiyoruz” dedi.
Kırşehir Çayağzıspor: Çubukspor’la karşı karşıya gelecek. Grupta maçların programı şöyle:
Akşehir Spor-Karaman Belediyespor, 1926 Polatlı Belediye Spor-Sarayönü Belediyespor, Keçiören Belediyesi Bağlum Spor-Sandıklıspor, Kırşehir Çayağzıspor-Çubukspor, Karapınar Belediyespor-Ankara Dsispor, Yeniçağa-Kırıkkale Büyük Anadoluspor. (HABER: SALİH GÜNER)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .