KIRŞEHİR BELEDİYESPOR’UN DESTEK GECESİ 18 KASIM’DA…

KIRŞEHİR BELEDİYESPOR’UN DESTEK GECESİ 18 KASIM’DA…

15.11.2018

Türkiye 3. Lig, 2. Grup’ta zirve mücadelesi veren Kırşehir Belediyespor’a maddi destek arayışı devam ederken, Avrupa’daki Kırşehirli hemşehrilerimiz de yeşil-beyazlı ekibimize maddi katkı sağlamak amacıyla bir destek gecesi düzenledi. Avrupa’da yaşayan gurbetçi hemşehrimizden Ahi Lokatıon sahibi Yusuf Şen ve arkadaşları tarafından organize edilen “Kırşehir Belediyespor’a Destek Gecesi” 18 Kasım’da Almanya’da gerçekleştirilecek ve geceye Vali İbrahim […]


Türkiye 3. Lig, 2. Grup’ta zirve mücadelesi veren Kırşehir Belediyespor’a maddi destek arayışı devam ederken, Avrupa’daki Kırşehirli hemşehrilerimiz de yeşil-beyazlı ekibimize maddi katkı sağlamak amacıyla bir destek gecesi düzenledi.
Avrupa’da yaşayan gurbetçi hemşehrimizden Ahi Lokatıon sahibi Yusuf Şen ve arkadaşları tarafından organize edilen “Kırşehir Belediyespor’a Destek Gecesi” 18 Kasım’da Almanya’da gerçekleştirilecek ve geceye Vali İbrahim Akın, Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Emniyet Müdürü İsmail Hakkı Akyüz, Kırşehir Belediyespor Kulübü Başkanı Veli Şahin başta olmak üzere Kırşehir’deki sivil toplum kuruluşlarının temsilcilerinin de katılması bekleniyor.
Avrupa’daki Kırşehirli işadamlarının desteği ile düzenlenecek “Kırşehir Belediyespor Destek Gecesi” 18 Kasım 2018 Pazar günü Ratingen’deki Kaıserswerter Str 81’de gerçekleştirilecek ve İsmail Altunsaray, Lara, Uğur Ertürk, Havva Öğüt ve Kırşehir Ustalar Topluluğu da gece sahne alarak birer konser verecek.
Geceyi düzenleyen Ahi Lokatıon sahibi Yusuf Şen, yandan yurtdışındaki çeşitli ülkelerde ve şehirlerde yaşayan yüzlerce Kırşehirli gurbetçimizin Kırşehir Belediyespor’a Destek Gecesi”ne katılacağını belirterek, hedeflerinin gecede iyi bir gelir elde ederek, şampiyonluk yolunda mücadele veren Kırşehir Belediyespor’un içinde bulunduğu maddi sıkıntının az da olsa hafiflemesine vesile olacağına inandığını söyledi.YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .