Kırşehir Belediyespor’un Antalya kampı Çarşamba günü başlıyor

Kırşehir Belediyespor’un Antalya kampı Çarşamba günü başlıyor

31.12.2018

Teknik Direktör Selahaddin Dinçel: “İkinci yarıya daha güçlü girmek zorundayız” 3. Lig, 2. Grup’ta sezonun ilk yarısında oynadığı 17 maçta 8 galibiyet, 6 beraberlik 3’te yenilgi alan ve 30 puanla ilk yarıyı lider olarak kapatan Kırşehir Belediyespor’un Antalya kampı Çarşamba günü başlayacak. Teknik Direktör Selahaddin Dinçel, 20 Ocak’ta başlayacak ikinci yarıya en iyi şekilde girmek […]

Teknik Direktör Selahaddin Dinçel: “İkinci yarıya daha güçlü girmek zorundayız”

3. Lig, 2. Grup’ta sezonun ilk yarısında oynadığı 17 maçta 8 galibiyet, 6 beraberlik 3’te yenilgi alan ve 30 puanla ilk yarıyı lider olarak kapatan Kırşehir Belediyespor’un Antalya kampı Çarşamba günü başlayacak.
Teknik Direktör Selahaddin Dinçel, 20 Ocak’ta başlayacak ikinci yarıya en iyi şekilde girmek için hazırlıklarını Güneykent Tesisleri’nde sürdürdüklerini ve 30 Aralık’a kadar burada çalıştıktan sonra yeni yıl dolasıyla takımına üç gün izin verdiklerini belirterek, Antalya kampının da Çarşamba günü başlayacağını açıkladı.
Sezon başında kadroya kattıkları 5 futbolcunun Kırşehir Belediyespor’dan ayrıldığını ve bunların yerine ara transferden yararlanarak 4-5 futbolcu almak istediklerini belirten Teknik Direktör Dinçel, alacakları yeni futbolcuların takıma katkı sağlayacak isimler olmasını ön planda tuttuklarını ifade etti.
4 Ocak’ta başlayacak transfer döneminde kadroya katmak istedikleri futbolcularla birlikte takımın uyum sorunu yaşamaması için daha çok çalışmak zorunda olduklarını ifade eden Teknik Direktör Selahaddin Dinçel, “20 Ocak’ta başlayacak lige kadar takımımızın hazır olması gerekiyor. İkinci yarının başlamasına üç hafta kaldı. Bu süreyi çok iyi değerlendirmek zorundayız. Çok çalışıp Yeni Orduspor maçıyla ikinci yarıya iyi bir başlangıç yapmaktan başka bir hedefimiz ve düşüncemiz yok” dedi.
Takımından 5 futbolcunun çeşitle nedenle ayrıldığı için bunların yerine gerekli takviyelerin mutlaka yapılması gerektiğini de belirten Dinçel, “Elbette kadroda bir açığımız var. Bunların yerine mutlaka takviye yapmamız gerekiyor. Kulüp yöneticilerimizle sık sık istişareler yapıyor ve bu konuda çalışıyoruz. Biz transferi transfer yapmış olmak için yapma düşüncesinde değiliz. Takımımıza katkı sağlayacak oyuncuları kadromuza katmayı istiyoruz. Malumunuz ara transferde her oyuncu almanız mümkün olmuyor. Çünkü futbolcuların pek çoğu bir kulüple sözleşmesi var. Kendisinin istemesi ile de olmuyor, kulübünün izin vermesi gerekiyor. Şu anda transfer çalışmalarımızı sürdürürken, hiçbir futbolcunun ismini kamuoyuna açıklamadık, açıklamamamız da mümkün değil. Fakat sosyal medyaya bakıyoruz takım olarak bizler kimleri transfer etmişiz, kimleri transfer ediyormuşuz. Şu anda yok böyle bir şey. Bu tür dedikodular, paylaşımlar kulübümüze ve bizlere büyük zarar veriyor. Lütfen böyle asılsız şeylerle gündem oluşturulmasın. Biz anlaşır ve sözleşme imzalarsak spor kamuoyuna bunu duyururuz. Ama olmamış, görüşülmemiş şeyleri yazıp çizmek hem futbolculara, hem de kulüp olarak bizlere zarar veriyor. Hedefimiz 4 Ocak’ta başlayacak transfer döneminde takımımıza katkı sağlayacak 4-5 futbolcuyla sözleşme imzalamak ve lige iyi bir başlangıç yapmaktır” diye konuştu. (HABER: SALİH GÜNER)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .