KIRŞEHİR BELEDİYESPOR’DA SORUN ÇÖZÜLDÜ!..

KIRŞEHİR BELEDİYESPOR’DA SORUN ÇÖZÜLDÜ!..

11.04.2019

Kırşehir Belediyespor’da futbolculara Başkan Selahattin Ekicioğlu’ndan garanti: “Hiç kimsenin alacağı kalmayacak” KIRŞEHİR BELEDİYESPOR’DA SORUN ÇÖZÜLDÜ!.. TFF 3. Lig 2. Grup’ta 57 puanla liderlik koltuğunda bulunan Kırşehir Belediyespor’da 22 maçtır alacaklarını alamadıklarını gerekçe göstererek antrenmana çıkmayan yeşil-beyazlı ekibin teknik heyeti ile bir araya gelen CHP Genel Başkan Yardımcısı Yıldırım Kaya ile Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu […]


Kırşehir Belediyespor’da futbolculara Başkan Selahattin
Ekicioğlu’ndan garanti: “Hiç kimsenin alacağı kalmayacak”

KIRŞEHİR BELEDİYESPOR’DA SORUN ÇÖZÜLDÜ!..

TFF 3. Lig 2. Grup’ta 57 puanla liderlik koltuğunda bulunan Kırşehir Belediyespor’da 22 maçtır alacaklarını alamadıklarını gerekçe göstererek antrenmana çıkmayan yeşil-beyazlı ekibin teknik heyeti ile bir araya gelen CHP Genel Başkan Yardımcısı Yıldırım Kaya ile Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu futbolcularının alacaklarının tamamının en kısa sürede ödeneceği taahhüdünde bulundu.
Eski yönetimden aylardır alacaklarını alamayan yeşil-beyazlı ekibimizin futbolcularının antrenmana çıkmama kararı almasının arkasında “Acaba birileri Kırşehir Belediyespor’un şampiyon olmasını engellemek, yeni başkan Ekicioğlu’nu yıpratmak mı isteniyor?” yorumlarını da beraberinde getirdi.
31 Mart seçimlerinde Selahattin Ekicioğlu’nun Kırşehir Belediye Başkanı seçilmesinin hemen ardından Veli Şahin ve yönetiminin görevinden istifa etmelerinin doğru bir karar olmadığını ifade eden yeşil-beyazlı ekibe gönül veren Kırşehirliler, Veli Şahin ve ekibinin sezon sonuna görevine devam etmesinin doğru bir karar olacağını, Başkan Ekicioğlu’nun da bu konuda ısrarı olmasına rağmen kabul etmemesinin de kendilerini üzdüğünü, ardından futbolcuların antrenmana çıkmamasının da düşündürücü olduğunu ifade ettiler.
3. Lig 2. Grup’ta şampiyonluk mücadelesi veren ve ligin bitimine dört hafta kala geçmişe dönük alacaklarının ödenmemesini gerekçe gösteren Kırşehir Belediyespor’lu futbolcularının antrenmana çıkmama kararının ardından Çarşamba günü CHP Genel Başkan Yardımcısı Yıldırım Kaya ile Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, Teknik Direktör Selahaddin Dinçel ile bir araya geldiler.
Takımın son durumu hakkında Dinçel’den bilgiler alan Yıldırım Kaya ve Ekicioğlu, yeşil-beyazlı formayı giyen futbolcuların şampiyonluğa ramak kalan bu şekilde bir karar almalarının doğru bir karar olmadığını, alacaklarının bir kısmının hemen ödeneceğini, kalan kısmının da en kısa sürede ödeneceğini ifade ederek, sorunu çözdüler.
İSTİFA KARARI HOŞ KARŞILANMADI
Kırşehir Belediyespor Kulübü Başkanı Veli Şahin ve ekibinin kongreye gitmeden görevlerinden ayrılması hoş karşılanmadı. Taraftarlar, yönetimin kongreyle işi bırakmalarının daha doğru olacağını, ancak yönetimin ligin bitimine 5 hafta görevlerinden istifa ederek, takımdan ayrılmaları sosyal medyada yoğun eleştiri konusu oldu.
KONGRE KARARI
Yaklaşık iki yıldır Kırşehir Belediyespor Kulübü Başkanlığı görevini yürüten ve 31 Mart seçimlerinde Yaşar Bahçeci’nin seçilememesi ile istifasını veren Veli Şahin ve yönetimden boşalan göreve Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu tarafından geçici olarak görevlendirmeler yaparken, kulüp tarafından kongre kararı alındığı ve 20 Nisan Cumartesi günü yapılmasının kararlaştırıldığı öğrenildi. (HABER: SALİH GÜNER)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .