Kırşehir Belediyespor’da Antalya kampı yarın başlıyor

Kırşehir Belediyespor’da Antalya kampı yarın başlıyor

01.01.2019

3. Lig, 2. Grup’ta sezonun ilk yarısını 30 puanla lider olarak kapatan Kırşehir Belediyespor’un Antalya kampı yarın başlayacak. Çatalcaspor maçıyla ilk yarıyı lider olarak tamamlayan yeşil-beyazlılar, ligin ikinci yarısının hazırlıklarını sürdürdüğü Güneykent Tesisleri’nde tamamladı ve yeni yıl dolayısıyla futbolculara üç gün izin verildi. Dün izinleri biten yeşil-beyazlılar yarın Antalya’da ikinci etap çalışmaları için kampa girecek. […]


3. Lig, 2. Grup’ta sezonun ilk yarısını 30 puanla lider olarak kapatan Kırşehir Belediyespor’un Antalya kampı yarın başlayacak.
Çatalcaspor maçıyla ilk yarıyı lider olarak tamamlayan yeşil-beyazlılar, ligin ikinci yarısının hazırlıklarını sürdürdüğü Güneykent Tesisleri’nde tamamladı ve yeni yıl dolayısıyla futbolculara üç gün izin verildi. Dün izinleri biten yeşil-beyazlılar yarın Antalya’da ikinci etap çalışmaları için kampa girecek.
Teknik Direktör Selahaddin Dinçel, 20 Ocak’ta başlayacak ikinci yarıya en iyi şekilde girmek için Antalya’da 10 gün sürecek kampa gideceklerini açıkladı.
Sezon başında kadroya kattıkları 5 futbolcunun Kırşehir Belediyespor’dan ayrıldığını ve bunların yerine ara transferden yararlanarak 4-5 futbolcu almak istediklerini belirten Teknik Direktör Dinçel, alacakları yeni futbolcuların takıma katkı sağlayacak isimler olmasını ön planda tuttuklarını ifade etti.
Dinçel, “20 Ocak’ta başlayacak lige kadar takımımızın hazır olması gerekiyor. Bu süreyi çok iyi değerlendirmek zorundayız. Çok çalışıp Yeni Orduspor maçıyla ikinci yarıya iyi bir başlangıç yapmaktan başka bir hedefimiz ve düşüncemiz yok. Tabi sezon başında kadromuza kattığımız 5 futbolcu ile yollarımız ayrıldığı için bunların yerine mutlaka gerekli takviyeleri yapmak durumundayız. Kulüp yöneticilerimizle sık sık istişareler yapıyor ve bu konuda çalışıyoruz. Biz transferi transfer yapmış olmak için yapma düşüncesinde değiliz. Takımımıza katkı sağlayacak oyuncuları kadromuza katmayı istiyoruz. Hedefimiz 4 Ocak’ta başlayacak transfer döneminde takımımıza katkı sağlayacak 4-5 futbolcuyla sözleşme imzalamak ve lige iyi bir başlangıç yapmaktır. Yürütülen transfer çalışmalarının da biran önce sonuç verip, bu futbolcularımızı da kamp kadromuza katmak istiyoruz. Çünkü devre arası kısa. Bu oyuncuların takımımıza bu süre içinde adaptasyonları gerekiyor” diye konuştu. (HABER: SALİH GÜNER)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .