KIRŞEHİR BELEDİYESPOR KÖTÜ GİDİŞE DUR DEMELİ!..

KIRŞEHİR BELEDİYESPOR KÖTÜ GİDİŞE DUR DEMELİ!..

08.10.2019

Yeşil-beyazlı temsilcimiz bugün ligin en zor maçında Bandırmaspor ile karşı karşıya gelecek… KIRŞEHİR BELEDİYESPOR KÖTÜ GİDİŞE DUR DEMELİ!.. TFF 2.Lig Kırmızı grupta hafta içi mesaisinde ligin 7’nci haftasında bugün Kırşehir Belediyespor ligde zirve yarışı hattında bulunan Balıkesir temsilcisi Bandırmaspor’u konuk edecek. Ahi Stadyumunda oynanacak olan karşılaşma saat 14.30’da başlayacak. Ligde son haftalarda sergilediği iyi futbolunu […]

Yeşil-beyazlı temsilcimiz bugün ligin en zor maçında Bandırmaspor ile karşı karşıya gelecek…

KIRŞEHİR BELEDİYESPOR KÖTÜ GİDİŞE DUR DEMELİ!..

TFF 2.Lig Kırmızı grupta hafta içi mesaisinde ligin 7’nci haftasında bugün Kırşehir Belediyespor ligde zirve yarışı hattında bulunan Balıkesir temsilcisi Bandırmaspor’u konuk edecek. Ahi Stadyumunda oynanacak olan karşılaşma saat 14.30’da başlayacak.
Ligde son haftalarda sergilediği iyi futbolunu bir türlü skora yansıtamayan ve son 3 karşılaşmanın 2’sini sahadan yenilgiyle ayrılan yeşil-beyazlı temsilcimiz son oynadığı Sakaryaspor maçında ise rakibiyle golsüz berabere kalmıştı.
Ligde 6 maçta topladığı 10 puanla lider Vanspor ile arasında 6 puanlık fark bulunan Kırşehir Belediyespor, bugün kazanarak rakiplerinin kaybetmesini bekleyip zirveyle arasındaki puanı aza indirmenin planlarını yapıyor.
Bu doğrultuda çalışmalarına 3 puan parolasıyla hazırlanan yeşil-beyazlıların tek çıkar yolu galibiyet. Taraftarlarını son haftalarda kaybettiği puanlarla üzen Kırşehir Belediyespor kendisi gibi zirve mücadelesi veren Bandırmaspor’u puansız göndermek istiyor.
Rakip Bandırmaspor ise ligde oynadığı 6 karşılaşmada 12 puan topladı ve 6’ncı haftayı 4’üncü sırada tamamladı.
Lige 2-2’lik Vanspor beraberliği ile başlayan Bandırmaspor, Ligin 2’nci haftasında sahasında Eyüpspor ile yine 2-2 berabere kalırken, 3’üncü hafta deplasmanda Kastamonuspor’u 2-1 yenerek ilk galibiyetini aldı. Balıkesir temsilcisi ligin 4’üncü haftasında ise sahasında Bayburt İl Özel İdarespor’u 2-0, 5’inci hafta Elazığspor ile 1-1, geçtiğimiz hafta ise sahasında şampiyonluğun güçlü adaylarından Tuzlaspor’u 2-1 yenmeyi başardı. Ligde oynadığı 6 maçta 11 gol atan Bandırmaspor, kalesinde ise sadece 7 gol gördü.
HAKEMLER İZMİR’DEN
Kırşehir Belediyespor’un Ligin 7’nci haftasında sahasında konuk edeceği Bandırmaspor maçının hakem triyosu belli oldu.
Merkez Hakem Kurulu’ndan (MHK) yapılan açılmaya göre bugün saat 14.30’da Ahi Stadyumunda oynanacak olan Kırşehir Belediyespor-Bandırmaspor maçını İzmir bölgesi hakemlerinden Ferhan Kestanlıoğlu yönetecek.
Kestanlıoğlu’nun maçtaki yardımcılıklarını ise yine İzmir bölgesinden Ahmet Şimşek, Fatih Söyler yapacak. Denizli bölgesi hakemlerinden Feridun Daldaş ise karşılaşmanın 4’üncü hakemliğini yapacak. Kırşehir Belediyespor-Bandırmaspor maçının gözlemciliğini Fatih Biricik, karşılaşmanın temsilciliklerini ise Mehmet Rıza Özsakal, Hasan Aldı yapacak.
Kırşehir belediyespor bugün saat 14.30’da Ahi Stadı’nda Bandırmaspor’la karşı karşıya gelirken, gruptaki diğer maçların programı şöyle:
Bayburt İl Özel İdarespor-Bodrumspor, Vanspor-Uşakspor, Elazığspor-Kardemir Karabükspor, Etimesgut Belediyespor-Ankara Demirspor, Kastamonuspor-Kahramanmaraşspor, Eyüpspor-Ergene Velimeşespor, Tuzlaspor-Niğdespor, Sakaryaspor-Sivas Belediyespor.
KIRŞEHİR BELEDİYESPOR’UN KALAN MAÇLARI
7.HAFTA: 9 Ekim Çarşamba: Kırşehir Belediyespor-Bandırmaspor
8.HAFTA: 13 Ekim Pazar: Niğde Belediyespor-Kırşehir Belediyespor
9. HAFTA: 20 Ekim Pazar: Kırşehir Belediyespor-Kardemir Karabükspor
10.HAFTA: 26 Ekim Cumartesi: Bodrumspor-Kırşehir Belediyespor (Ziraat Türkiye Kupası 4. eleme turu müsabakalarına göre planlandı)
11.HAFTA: 3 Kasım Pazar: Kırşehir Belediyespor-Kahramanmaraşspor
12.HAFTA: 10 Kasım Pazar: Ergene Velimeşespor-Kırşehir Belediyespor
13. HAFTA: 17 Kasım Pazar: Kırşehir Belediyespor-Utaş Uşakspor
14.HAFTA: 23 Kasım Cumartesi: Ankara Demirspor-Kırşehir Belediyespor
15.HAFTA: 1 Aralık Pazar: Kırşehir Belediyespor-Sivas Belediyespor
16.HAFTA: 8 Aralık Pazar: Etimesgut Belediyespor-
17. HAFTA: 15 Aralık Pazar: Kırşehir Belediyespor-Vanspor
KIRŞEHİR BELEDİYESPOR VE RAKİPLERİN KALAN MAÇLARI
7.HAFTA: Birevim Elazığspor – Kardemir Karabük, Bayburt Özel İdare Spor-Bodrum B.Bodrum, Vanspor FK-Utaş Uşakspor A.Ş., Tuzlaspor A.Ş.-Niğde Anadolu FK, Kırşehir Belediye Spor-Bandırmaspor Baltok, Kastamonuspor 1966-Kahramanmaraşspor, Etimesgut Belediyespor-Ankara Demirspor, Eyüpspor-Ergene Velimeşe, Sakaryaspor A.Ş.-Sivas Belediye Spor.
8.HAFTA: Bodrum B. Bodrumspor-Birevim Elazığspor, Niğde Anadolu FK-Kırşehir Belediye, Sivas Belediye Spor-Etimesgut Belediye, Bandırmaspor Baltok-Sakaryaspor A.Ş., Kahramanmaraşspor A.Ş.-Bayburt Özel İdare, Kardemir Karabükspor-Tuzlaspor A.Ş., Ankara Demirspor-Vanspor FK, Ergene Velimeşe Spor-Kastamonuspor 1966, Utaş Uşakspor A.Ş.-Eyüpspor.
9.HAFTA: Birevim Elazığspor-Kahramanmaraşspor, Bandırmaspor Baltok-Niğde Anadolu FK, Bayburt Özel İdare Spor-Ergene Velimeşe, Tuzlaspor A.Ş.-Bodrum B.Bodrum, Vanspor FK-Sivas Belediye Spor, Sakaryaspor A.Ş.-Etimesgut Belediye, Eyüpspor-Ankara Demirspor, Kastamonuspor 1966-Utaş Uşakspor A.Ş., Kırşehir Belediye Spor-Kardemir Karabük.
10.HAFTA Etimesgut Belediyespor-Vanspor FK, Sivas Belediye Spor-Eyüpspor, Niğde Anadolu FK-Sakaryaspor A.Ş., Bodrum B. Bodrumspor-Kırşehir Belediye, Kahramanmaraşspor A.Ş.-Tuzlaspor A.Ş., Ankara Demirspor-Kastamonuspor 1966, Kardemir Karabükspor-Bandırmaspor Baltok, Utaş Uşakspor A.Ş.-Bayburt Özel İdare,
Ergene Velimeşe Spor-Birevim Elazığspor.
11.HAFTA: Birevim Elazığspor-Utaş Uşakspor A.Ş., Tuzlaspor A.Ş.-Ergene Velimeşe, Bandırmaspor Baltok-Bodrum B.Bodrum, Bayburt Özel İdare Spor-Ankara Demirspor, Niğde Anadolu FK-Kardemir Karabük, Kırşehir Belediye Spor-Kahramanmaraşspor, Kastamonuspor 1966-Sivas Belediye Spor, Eyüpspor – Etimesgut Belediye, Sakaryaspor A.Ş.-Vanspor FK.
12.HAFTA: Etimesgut Belediyespor-Kastamonuspor 1966, Bodrum B.Bodrumspor-Niğde Anadolu FK., Sivas Belediye Spor-Bayburt Özel İdare, Vanspor FK-Eyüpspor, Kahramanmaraşspor A.Ş.-Bandırmaspor Baltok, Kardemir Karabükspor-Sakaryaspor A.Ş., Ankara Demirspor-Birevim Elazığspor, Ergene Velimeşe Spor-Kırşehir Belediye, Utaş Uşakspor A.Ş.-Tuzlaspor A.Ş.
13.HAFTA: Kardemir Karabükspor-Bodrum B.Bodrum, Birevim Elazığspor-Sivas Belediye Spor, Tuzlaspor A.Ş. Ankara Demirspor, Bayburt Özel İdare Spor-Etimesgut Belediye, Bandırmaspor Baltok-Ergene Velimeşe, Niğde Anadolu FK-Kahramanmaraşspor, Kırşehir Belediye Spor-Utaş Uşakspor A.Ş., Kastamonuspor 1966-Vanspor FK, Sakaryaspor A.Ş.-Eyüpspor.
14.HAFTA: Eyüpspor-Kastamonuspor 1966, Etimesgut Belediyespor-Birevim Elazığspor, Bodrum B. Bodrumspor-Sakaryaspor A.Ş., Sivas Belediye Spor-Tuzlaspor A.Ş., Vanspor FK-Bayburt Özel İdare, Ankara Demirspor-Kırşehir Belediye, Kahramanmaraşspor A.Ş.-Kardemir Karabük, Utaş Uşakspor A.Ş.-Bandırmaspor Baltok, Ergene Velimeşe Spor-Niğde Anadolu FK.
15.HAFTA: Kardemir Karabükspor-Ergene Velimeşe, Birevim Elazığspor-Vanspor FK, Kahramanmaraşspor A.Ş.-Bodrum B. Bodrum, Tuzlaspor A.Ş.-Etimesgut Belediye, Bandırmaspor Baltok-Ankara Demirspor, Bayburt Özel İdare Spor-Eyüpspor, Niğde Anadolu FK-Utaş Uşakspor A.Ş., Kırşehir Belediye Spor-Sivas Belediye Spor, Kastamonuspor 1966-Sakaryaspor A.Ş.
16.HAFTA: Kastamonuspor 196-Bayburt Özel İdare, Etimesgut Belediyespor-Kırşehir Belediye, Eyüpspor-Birevim Elazığspor, Sakaryaspor A.Ş.-Kahramanmaraşspor, Sivas Belediye Spor-Bandırmaspor Baltok, Vanspor FK-Tuzlaspor A.Ş., Ankara Demirspor-Niğde Anadolu FK, Ergene Velimeşe Spor-Bodrum B.Bodrum, Utaş Uşakspor A.Ş.-Kardemir Karabük.
17.HAFTA: Kardemir Karabükspor-Ankara Demirspor, Kahramanmaraşspor A.Ş.-Ergene Velimeşe, Birevim Elazığspor-Kastamonuspor 1966, Tuzlaspor A.Ş.-Eyüpspor, Bayburt Özel İdare Spor-Sakaryaspor A.Ş., Bandırmaspor Baltok-Etimesgut Belediye, Niğde Anadolu FK-Sivas Belediye Spor, Kırşehir Belediye Spor-Vanspor FK, Bodrum B. Bodrumspor-Utaş Uşakspor A.Ş. (HABER: SALİH GÜNER)



YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .