Kırşehir Belediyespor, iki sezondur evinde yenilmiyor

Kırşehir Belediyespor, iki sezondur evinde yenilmiyor

06.09.2019

24 Eylül 2017 tarihinde Bölgesel Amatör Ligi’nde Kırıkkalespor ile berabere kalarak evinde yenilmezlik serisi başlatan Kırşehir Belediyespor, Kastamonuspor karşısında da bu unvanını korumak istiyor. Yeşil-beyazlılar, en son bölgesel Amatör Ligi’nde 2 Nisan 2017 Tarihinde o dönemim şampiyonu Altındağ Belediyespor’a 3-2 yenilmişti. Kırşehir temsilcisi Kırıkkalespor ile başlayan evinde yenilmezlik serisini 2 yılda 29 maça çıkarmıştı. Bu […]

24 Eylül 2017 tarihinde Bölgesel Amatör Ligi’nde Kırıkkalespor ile berabere kalarak evinde yenilmezlik serisi başlatan Kırşehir Belediyespor, Kastamonuspor karşısında da bu unvanını korumak istiyor.
Yeşil-beyazlılar, en son bölgesel Amatör Ligi’nde 2 Nisan 2017 Tarihinde o dönemim şampiyonu Altındağ Belediyespor’a 3-2 yenilmişti. Kırşehir temsilcisi Kırıkkalespor ile başlayan evinde yenilmezlik serisini 2 yılda 29 maça çıkarmıştı. Bu hafta kendi sahasında Kastamonuspor maçını kazanarak bu unvanını 30 maça çıkarmak istiyor.
İŞTE EVİNDEKİ SKORLAR:
2017-2018 SEZONU: Kırşehir Belediyespor-Kırıkkalespor: 0-0, Kırşehir Belediyespor-Keçiören Bağlumspor: 3-0, Kırşehir Belediyespor-Kastamonu İl Özel İdarespor: 2-1, Kırşehir Belediyespor-MKE Kırıkkalespor: 2-1, Kırşehir Belediyespor-Sincan Belediyespor: 3-1, Kırşehir Belediyespor-100 Yıl Soğuksuspor: 7-2, Kırşehir Belediyespor-Bartınspor: 1-1, Kırşehir Belediyespor-Karadeniz Ereğli Belediyespor: 2-0, Kırşehir Belediyespor-Çankırıspor: 2-0, Kırşehir Belediyespor-Yeniçağaspor: 1-0, Kırşehir Belediyespor-Devrek Belediyespor: 2-0.
2017-2018 SEZONU: Kırşehir Belediyespor-Adıyamanspor: 5-1, Kırşehir Belediyespor-Elaziz Belediyespor: 1-1, Kırşehir Belediyespor-Karşıyaka: 2-1, Kırşehir Belediyespor-Alibeyköyspor: 2-1, Kırşehir Belediyespor-Düzcespor: 1-0, Kırşehir Belediyespor-Altındağ Belediyespor: 2-1, Kırşehir Belediyespor-Osmaniyespor: 3-2, Kırşehir Belediyespor-Pazarspor: 2-1, Kırşehir Belediyespor-Çatalcaspor: 1-1, Kırşehir Belediyespor-Yeni Orduspor: 1-0, Kırşehir Belediyespor-Sultanbeyli Belediyespor: 2-1, Kırşehir Belediyespor-Vanspor: 2-1, Kırşehir Belediyespor-Kemerspor: 3-0, Kırşehir Belediyespor-Erokspor: 1-0, Kırşehir Belediyespor-Kızılcabölükspor: 1-0, Kırşehir Belediyespor-Ofspor: 1-0, Kırşehir Belediyespor-Bergama Belediyespor: 3-0
2.LİG KIRMIZI GRUP İLK YARI KALAN MAÇLAR
2.HAFTA: Ergene Velimeşe Spor-Utaş Uşakspor A.Ş., Niğde Anadolu FK-Vanspor FK, Kırşehir Belediye Spor-Kastamonuspor 1966, Bodrum B. Bodrumspor-Sivas Belediye Spor, Tuzlaspor A.Ş.-Bayburt Özel İdare, Bandırmaspor Baltok-Eyüpspor, Kardemir Karabükspor-Etimesgut B., Kahramanmaraşspor A.Ş.-Ankara Demirspor, Birevim Elazığspor-Sakaryaspor A.Ş.
3.HAFTA: Birevim Elazığspor-Tuzlaspor A.Ş., Ankara Demirspor-Ergene Velimeşe, Bayburt Özel İdare Spor-Kırşehir B. Spor, Vanspor FK-Kardemir Karabük, Sivas Belediye Spor-Kahramanmaraşspor, Kastamonuspor 1966-Bandırmaspor Baltok, Etimesgut Belediyespor-Bodrum B. Bodrum, Eyüpspor-Niğde Anadolu FK, Sakaryaspor A.Ş.-Utaş Uşakspor A.Ş.
4.HAFTA: Niğde Anadolu F.K-Kastamonuspor 1966, Bodrum B.Bodrumspor-Vanspor FK, Kırşehir Belediye Spor-Birevim Elazığspor, Tuzlaspor A.Ş.-Sakaryaspor A.Ş., Bandırmaspor Baltok-Bayburt Özel İdare, Kardemir Karabükspor-Eyüpspor, Kahramanmaraşspor A.Ş.-Etimesgut B., Ergene Velimeşe Spor-Sivas Belediye Spor, Utaş Uşakspor A.Ş.-Ankara Demirspor.
5.HAFTA: Birevim Elazığspor-Bandırmaspor Baltok, Bayburt Özel İdare Spor-Niğde Anadolu FK, Tuzlaspor A.Ş.-Kırşehir B. Spor, Vanspor FK-Kahramanmaraşspor, Sivas Belediye Spor-Utaş Uşakspor A.Ş., Sakaryaspor A.Ş.-Ankara Demirspor, Eyüpspor-Bodrum B. Bodrum, Etimesgut Belediyespor-Ergene Velimeşe, Kastamonuspor 1966-Kardemir Karabük.
6.HAFTA: Niğde Anadolu FK-Birevim Elazığspor, Kırşehir Belediye Spor-Sakaryaspor A.Ş., Bodrum B.Bodrumspor-Kastamonuspor 1966, Bandırmaspor Baltok-Tuzlaspor A.Ş., Kahramanmaraşspor A.Ş.-Eyüpspor, Ankara Demirspor-Sivas Belediye Spor, Kardemir Karabükspor-Bayburt Özel İdare, Utaş Uşakspor A.Ş.F-Etimesgut Belediye, Ergene Velimeşe Spor-Vanspor FK.
7.HAFTA: Birevim Elazığspor – Kardemir Karabük, Bayburt Özel İdare Spor-Bodrum B.Bodrum, Vanspor FK-Utaş Uşakspor A.Ş., Tuzlaspor A.Ş.-Niğde Anadolu FK, Kırşehir Belediye Spor-Bandırmaspor Baltok, Kastamonuspor 1966-Kahramanmaraşspor, Etimesgut Belediyespor-Ankara Demirspor, Eyüpspor-Ergene Velimeşe, Sakaryaspor A.Ş.-Sivas Belediye Spor.
8.HAFTA: Bodrum B. Bodrumspor-Birevim Elazığspor, Niğde Anadolu FK-Kırşehir Belediye, Sivas Belediye Spor-Etimesgut Belediye, Bandırmaspor Baltok-Sakaryaspor A.Ş., Kahramanmaraşspor A.Ş.-Bayburt Özel İdare, Kardemir Karabükspor-Tuzlaspor A.Ş., Ankara Demirspor-Vanspor FK, Ergene Velimeşe Spor-Kastamonuspor 1966, Utaş Uşakspor A.Ş.-Eyüpspor.
9.HAFTA: Birevim Elazığspor-Kahramanmaraşspor, Bandırmaspor Baltok-Niğde Anadolu FK, Bayburt Özel İdare Spor-Ergene Velimeşe, Tuzlaspor A.Ş.-Bodrum B.Bodrum, Vanspor FK-Sivas Belediye Spor, Sakaryaspor A.Ş.-Etimesgut Belediye, Eyüpspor-Ankara Demirspor, Kastamonuspor 1966-Utaş Uşakspor A.Ş., Kırşehir Belediye Spor-Kardemir Karabük.
10.HAFTA: Etimesgut Belediyespor-Vanspor FK, Sivas Belediye Spor-Eyüpspor, Niğde Anadolu FK-Sakaryaspor A.Ş., Bodrum B. Bodrumspor-Kırşehir Belediye, Kahramanmaraşspor A.Ş.-Tuzlaspor A.Ş., Ankara Demirspor-Kastamonuspor 1966, Kardemir Karabükspor-Bandırmaspor Baltok, Utaş Uşakspor A.Ş.-Bayburt Özel İdare,
Ergene Velimeşe Spor-Birevim Elazığspor.
11.HAFTA: Birevim Elazığspor-Utaş Uşakspor A.Ş., Tuzlaspor A.Ş.-Ergene Velimeşe, Bandırmaspor Baltok-Bodrum B.Bodrum, Bayburt Özel İdare Spor-Ankara Demirspor, Niğde Anadolu FK-Kardemir Karabük, Kırşehir Belediye Spor-Kahramanmaraşspor, Kastamonuspor 1966-Sivas Belediye Spor, Eyüpspor – Etimesgut Belediye, Sakaryaspor A.Ş.-Vanspor FK.
12.HAFTA: Etimesgut Belediyespor-Kastamonuspor 1966, Bodrum B.Bodrumspor-Niğde Anadolu FK., Sivas Belediye Spor-Bayburt Özel İdare, Vanspor FK-Eyüpspor, Kahramanmaraşspor A.Ş.-Bandırmaspor Baltok, Kardemir Karabükspor-Sakaryaspor A.Ş., Ankara Demirspor-Birevim Elazığspor, Ergene Velimeşe Spor-Kırşehir Belediye, Utaş Uşakspor A.Ş.-Tuzlaspor A.Ş.
13.HAFTA: Kardemir Karabükspor-Bodrum B.Bodrum, Birevim Elazığspor-Sivas Belediye Spor, Tuzlaspor A.Ş. Ankara Demirspor, Bayburt Özel İdare Spor-Etimesgut Belediye, Bandırmaspor Baltok-Ergene Velimeşe, Niğde Anadolu FK-Kahramanmaraşspor, Kırşehir Belediye Spor-Utaş Uşakspor A.Ş., Kastamonuspor 1966-Vanspor FK, Sakaryaspor A.Ş.-Eyüpspor.
14.HAFTA: Eyüpspor-Kastamonuspor 1966, Etimesgut Belediyespor-Birevim Elazığspor, Bodrum B. Bodrumspor-Sakaryaspor A.Ş., Sivas Belediye Spor-Tuzlaspor A.Ş., Vanspor FK-Bayburt Özel İdare, Ankara Demirspor-Kırşehir Belediye, Kahramanmaraşspor A.Ş.-Kardemir Karabük, Utaş Uşakspor A.Ş.-Bandırmaspor Baltok, Ergene Velimeşe Spor-Niğde Anadolu FK.
15.HAFTA: Kardemir Karabükspor-Ergene Velimeşe, Birevim Elazığspor-Vanspor FK, Kahramanmaraşspor A.Ş.-Bodrum B. Bodrum, Tuzlaspor A.Ş.-Etimesgut Belediye, Bandırmaspor Baltok-Ankara Demirspor, Bayburt Özel İdare Spor-Eyüpspor, Niğde Anadolu FK-Utaş Uşakspor A.Ş., Kırşehir Belediye Spor-Sivas Belediye Spor, Kastamonuspor 1966-Sakaryaspor A.Ş.
16.HAFTA: Kastamonuspor 196-Bayburt Özel İdare, Etimesgut Belediyespor-Kırşehir Belediye, Eyüpspor-Birevim Elazığspor, Sakaryaspor A.Ş.-Kahramanmaraşspor, Sivas Belediye Spor-Bandırmaspor Baltok, Vanspor FK-Tuzlaspor A.Ş., Ankara Demirspor-Niğde Anadolu FK, Ergene Velimeşe Spor-Bodrum B.Bodrum, Utaş Uşakspor A.Ş.-Kardemir Karabük.
17.HAFTA: Kardemir Karabükspor-Ankara Demirspor, Kahramanmaraşspor A.Ş.-Ergene Velimeşe, Birevim Elazığspor-Kastamonuspor 1966, Tuzlaspor A.Ş.-Eyüpspor, Bayburt Özel İdare Spor-Sakaryaspor A.Ş., Bandırmaspor Baltok-Etimesgut Belediye, Niğde Anadolu FK-Sivas Belediye Spor, Kırşehir Belediye Spor-Vanspor FK, Bodrum B. Bodrumspor-Utaş Uşakspor A.Ş.. (HABER: SALİH GÜNER)



YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .