Kırşehir Belediyespor formalarına büyük ilgi

Kırşehir Belediyespor formalarına büyük ilgi

08.09.2017

SPOR Toto Bölgesel Amatör Ligi’nde 6.grupta mücadele edecek olan Kırşehir Belediyespor’un yeni sezon formalarından ilki Volkan Spor Mağazasında satışa sunuldu. Mağaza İşletmecisi Volkan Tuzcu’nun gazetemize yaptığı açıklamada Kırşehir Belediyespor’un yeni sezonda giyeceği maç formaları, kamp ve antrenman ekipmanlarını mağazaları aracılığıyla tedarik ettiklerini söyledi. Tuzcu, “Kırşehir Belediyespor’un ürün siparişlerini verdik birçoğu geldi ve kulübümüze teslim ettik. […]

SPOR Toto Bölgesel Amatör Ligi’nde 6.grupta mücadele edecek olan Kırşehir Belediyespor’un yeni sezon formalarından ilki Volkan Spor Mağazasında satışa sunuldu.
Mağaza İşletmecisi Volkan Tuzcu’nun gazetemize yaptığı açıklamada Kırşehir Belediyespor’un yeni sezonda giyeceği maç formaları, kamp ve antrenman ekipmanlarını mağazaları aracılığıyla tedarik ettiklerini söyledi.
Tuzcu, “Kırşehir Belediyespor’un ürün siparişlerini verdik birçoğu geldi ve kulübümüze teslim ettik. Kulüp resmi formasından bir seri de taraftarımız için getiriyoruz. Amacımız taraftarlarımızın isteklerine cevap vermek yoğun talepleri oluyor. Şu ana kadar tek çeşitimiz geldi ileride diğer çeşitlerimiz ve atkımızda gelecek.” Mağazada satışa çıkartılan formalar orjinal Kappa tarafından üretimi yapılıyor ve 60 TL’den satışı yapılıyor. Şu ana kadar formaların birçok bedeninin bittiği açıklanırken formaların bazılarının arka bölümünde 40 bazılarında da boşluk bırakılarak isteğe bağlı numara yazma imkanı veriliyor.
DÖRT BÜYÜKLERİN FORMASINA GURBETÇİ YOĞUNLUĞU
Ülkemizde ve şehrimizde üç büyük kulübün formaları yoğun ilgi görüyor. Bu durumu ilimiz de bir spor mağazası işletmeni olan Volkan Tuzcu’ya sorduk. Tuzcu gazetemize verdiği bilgi de ilimizde şu ana kadar üç büyük takımın yeni sezon formalarına yoğun ilgi olduğunu belirterek: “şu ana kadar yoğun bir talep alıyoruz. Gerek gurbetçilerimiz gerekse gençlerimiz mağazamıza gelerek üç büyük takımın orijinal formalarına rağbet gösteriyor. ” ifadelerini kullanırken sahte merdiven altı ürünlerin yerine orijinal formaların tercih edilmesi sahte ürünlerin hem sağlığa zararına hem de kulüplere zararlarına dikkat çekti. Ülkemizde büyük bir taraftar kitlesine sahip üç kulübümüz geçtiğimiz günlerde yeni sezon formalarını tanıttı. Takımların yeni sezon formaların da dikkat çeken özellikleri sizler için araştırdık. Galatasaray Kulübü 2017-2018 sezonunda giyeceği formaların eski formalara göre farklılık taşıdığı görülüyor. Eskiden 20 şampiyonluğu temsil eden formada yıldızlar biri üstte olmak üzere 3+1 şeklinde sıralanırken yeni forma da yıldızların yan yana hızalandığı görülüyor. Önce arma etiketi ile tanıtımı yapılan formaların fiyatı 179 TL olarak belirlendi. 2016-2017 sezonunu şampiyon tamamlayan ve üçüncü yıldızını takan Beşiktaş da yeni sezon formaları iç, dış saha ve alternatif forma şeklinde tanıtımı yapıldı. Yeni sezonda iç saha da giyilecek forma düz beyaz bir forma ve yatay silik gri çizgili olacak, deplasmanda giyeceği forma ise düz yukarıdan aşağı siyah beyaz çubuklu bir forma ve omuzları beyaz olarak tasarlandı. Formaların fıyatı ise 169 TL olarak belirlendi. Aykut Kocaman yönetiminde yeni transferleri ile güçlü bir kadro kuran Fenerbahçe 2017-2018 sezonunda giyeceği 3 yeni formayı taraftarının beğenisine sundu. Yeni sezon formaları Efsane Çubuklu, Sarı ve Yeşil formalar olacak. Fenerbahçe yetişkin formaları 169 TL 8 Temmuz itibariyle satışa sunuldu.Sade çizgilerle tasarlanan 2017/18 Çubuklu Maç Forması, lacivert V yaka detayıyla dikkat çekerken, omuz bölümünde adidas’ın simgesi üç bant, sırt kısmında ise geçtiğimiz sezondan farklı olarak altta çubukların devam ettiği düz lacivert bir zemin mevcut. #FARKINIORTAYAKOY sloganıyla, Fenerbahçe’nin büyük taraftarıyla buluşan formanın tanıtımını Fenerbahçe’nin sembol ismi Volkan Demirel yaptı.
(Haber-Fotoğraf: Salih HANÇER)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .