Kırşehir Belediyespor, Çubuk’a hazırlanıyor…

Kırşehir Belediyespor, Çubuk’a hazırlanıyor…

11.10.2017

SON 2 maçından beraberlikle ayrılan ve bu şansızlığını Başkent ekibi Keçiören Bağlumspor karşısında kıran Kırşehir Belediyespor, hafta sonunda deplasmanda karşılaşacağı Çubukspor maçının hazırlıklarını yoğun şekilde sürdürüyor. Ligdeki ilk galibiyetini farklı şekilde kazanan yeşil-beyazlı ekibimizde moraller yerine gelirken, Teknik Direktör Gökhan Kaynak, futbolcularına rehavete kapılmamaları konusunda uyarıyor. Keçiören Belediyesi Bağlumspor karşısında ortaya koydukları güzel futboldan dolayı […]

SON 2 maçından beraberlikle ayrılan ve bu şansızlığını Başkent ekibi Keçiören Bağlumspor karşısında kıran Kırşehir Belediyespor, hafta sonunda deplasmanda karşılaşacağı Çubukspor maçının hazırlıklarını yoğun şekilde sürdürüyor.
Ligdeki ilk galibiyetini farklı şekilde kazanan yeşil-beyazlı ekibimizde moraller yerine gelirken, Teknik Direktör Gökhan Kaynak, futbolcularına rehavete kapılmamaları konusunda uyarıyor.
Keçiören Belediyesi Bağlumspor karşısında ortaya koydukları güzel futboldan dolayı futbolcularını kutlayan ve Çubukspor maçının önemini vurgulayan Gökhan Kaynak, “Bizim için lig yeni başladı. Keçiören Bağlum maçı bizim için çok zor ve önemli bir maçtı. Eğer bu maçtan galibiyetin dışında bir başka sonuç almış olsaydık, ligde büyük avantaj kaybetmiş olacaktık. Bunun bilincinde ve farkında sahaya çıktık. Son iki maçında berabere ayrılan gol dahi atamayan futbolcularımız üzerlerindeki büyük stres vardı. Bu maç bizim adımıza yeni bir sayfa açmak adına önemli bir galibiyetti. Hafta boyunca futbolcularımızı bunun bilinci içinde hazırladık. Onlar da bize galibiyet sözü vermişlerdi. Sözlerini güzel futbol ve üç golle süsleyerek yerine getirdiler. Bu alınan galibiyet bize moral getirdi. Ayrıca ortaya koyduğumuz güzel futbol ve girdiğimiz pozisyonlar bize ilerisi için umut verdi. Bu hafta bizim çok zorlu bir rakip olan Çubukspor var. Bütün hazırlıklarımızı buna göre yapıyoruz. Zor bir rakip olan Çubukspor karşısında alacağımız bir galibiyet bizlere daha çok güven verecek ve ligde daha iyi yerlere gelmemize vesile olacak” diye konuştu.
Bölgesel Amatör Ligi’nde 6.grupta mücadele eden Kırşehir Belediyespor’da, geçen hafta deplasmanda Keçiören Bağlumspor karşısında alınan 3-0’lık galibiyetin ardından gözler Çubukspor maçına çevrildi. Güneykent Tesisi’nde saat 15.30’da başlayan antrenmandan önce teknik direktör Gökhan Kaynak futbolcularla sahada bir toplantı yaptı.
Keçiören Bağlumspor maçını değerlendiren Kaynak, yapılan hataları dile getirirken, Çubukspor maçının önemine dikkat çekti.
Teknik Direktör Gökhan Kaynak’ın orta sahanın ortasında futbolcular ile yaptığı toplantının ardından sonra ısınma ile başlayan antrenman Antrenör Mertcan Cınbılaz nezaretinde ısınma ile başlarken, 5’e 2 pas çalışmasının ardından topla teknik çalışmasıyla sürdü. Süreli koşular ile devam eden antrenman daha sonra taktik ağırlıklı çift kale maçla devam etti. Taktik ağırlıklı geçen çift kale maçta futbolcuların bir hırslı oldukları gözlendi.
Teknik direktör Gökhan Kaynak, özellikle yarı sahada yapılan taktik ağırlıklı çift kale maç sırasında futbolculara sürekli motive edici sözler söyledi.
Pazar günü Çubukspor maçından 3 puan çıkartmayı hedefleyen Kırşehir Belediyespor Ahi Stadı’nda bugün yapacağı çift kale idmanıyla devam edecek. (Haber: Salih GÜNER)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .