Kırşehir Belediyespor Başkanı Altuntaş TFF Genel kurulu’na katıldı

Kırşehir Belediyespor Başkanı Altuntaş TFF Genel kurulu’na katıldı

03.06.2019

Kırşehir Belediyespor Futbol Takımı Başkanı Başar Altuntaş Türkiye Futbol Federasyonu Olağan Seçimli kongresine katıldı. Yeşil-beyazlı ekibimizin olağan üstü genel kurulunda Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğu’nun talimatıyla Kırşehir Belediyespor Kulübü’nün başkanlığına seçilen Başar Altuntaş, hemen ardından Türkiye Futbol Federasyonu seçimlerine katıldı. Yeni Başkan Nihat Özdemir ve yönetim üyelerine başarılar dileyen Başkan Altuntaş, “Türkiye futbolu adına adaletli ve […]

Kırşehir Belediyespor Futbol Takımı Başkanı Başar Altuntaş Türkiye Futbol Federasyonu Olağan Seçimli kongresine katıldı.
Yeşil-beyazlı ekibimizin olağan üstü genel kurulunda Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğu’nun talimatıyla Kırşehir Belediyespor Kulübü’nün başkanlığına seçilen Başar Altuntaş, hemen ardından Türkiye Futbol Federasyonu seçimlerine katıldı.
Yeni Başkan Nihat Özdemir ve yönetim üyelerine başarılar dileyen Başkan Altuntaş, “Türkiye futbolu adına adaletli ve liyakat temelli bir yönetim felsefesinin benimseneceği, futbol oynayan ve izleyen sayısının arttırılmasına yönelik çabaların ve projelerin gerçekleştirileceği bir yönetim anlayışı bekliyorum. Kırşehir Belediyespor Kulübü olarak Türkiye Futbol Federasyonu Olağan Seçimli Genel Kurulu’nda Türkiye Futbol Federasyonu Başkanlığına seçilen Nihat Özdemir ve yönetim kurulunu tebrik eder, başarılar dileriz” dedi.
Öte yandan, Kırşehir Belediyespor’da Teknik Direktör olarak Cevdet Uzunköprü, Selahaddin Dinçel, Ramazan Kurşunlu, Ercüment Coşandere, Tarık Yurttaş, Tarık Dasgun, Mustafa Uğur, Osman Yozgat ve Mustafa Çapanoğlu isimlerinin ön plana çıktığı kulaktan kulağa yayılmaya başlandı.
Kırşehir Belediyespor Kulübü yönetiminin gündeminde teknik direktör ve para kaynaklarını bulmak var. Para kaynakları bulunarak öncelikle geçen seneden futbolcu ve hocalara kalan borçlar ödenerek iç transfer görüşmeleri ve teknik direktör sorununu çözmek var. (HABER. SALİH GÜNER)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .