Kırşehir Belediyespor, Aksaray maçının taktiğini denedi

Kırşehir Belediyespor, Aksaray maçının taktiğini denedi

21.08.2017

SPOR Toto Bölgesel Amatör Ligi’nde mücadele edecek olan temsilcimiz Kırşehir Belediyespor bugün kendi saha ve seyircisi önünde Ziraat Türkiye Kupasında karşılaşacağı Aksaray Belediyespor maçının hazırlıklarını tamamladı. Yeşil-beyazlılar, zorlu 90 dakikanın hazırlıklarına Ahi Stadı’nda sürdürdü. Teknik Direktör Gökhan Kaynak’ın bizzat yönettiği maçta, futbolcuların mücadelesi ve hırsı dikkat çekti. Aksaray Belediyespor maçına galibiyet hırsıyla hazırlanan futbolcular, bugün […]

SPOR Toto Bölgesel Amatör Ligi’nde mücadele edecek olan temsilcimiz Kırşehir Belediyespor bugün kendi saha ve seyircisi önünde Ziraat Türkiye Kupasında karşılaşacağı Aksaray Belediyespor maçının hazırlıklarını tamamladı.
Yeşil-beyazlılar, zorlu 90 dakikanın hazırlıklarına Ahi Stadı’nda sürdürdü.
Teknik Direktör Gökhan Kaynak’ın bizzat yönettiği maçta, futbolcuların mücadelesi ve hırsı dikkat çekti.
Aksaray Belediyespor maçına galibiyet hırsıyla hazırlanan futbolcular, bugün kazanarak sezonun ilk maçında ilk galibiyetini almak istiyor.
Bu doğrultuda hazırlıklarına tam gaz devam eden yeşil‐beyazlıların antrenmandaki istekli görüntü çizmeleri teknik heyeti memnun etti.
Teknik Direktör Gökhan Kaynak, Ahi Stadı’nda yapılan çift kale maçta da uygulatacağı taktik çalışmasını yaptırdı. Kaynak, yapılan çift kale maçtan önce as takımı yanına çağırarak uygulayacakları taktiği ve yapacakları görevlerini bir bir anlatırken, karşılaşmayı da bizzat kendisi yönetti.
Yapılan taktik ağırlıklı çift kale maçı hem yöneten, hem de oyunu durdurarak taktik veren Teknik Direktör Gökhan Kaynak, yapılan basit hatalı paslarda oyunu durdurarak futbolculara görsel olarak uyarılarda bulunurken, doğru pas tercihlerinde daha dikkatli olmalarını istedi. Yaklaşık 1 saat süren çift kale maç önce hafif tempoda koşuyla ve daha sonrada karın kası çalışmasıyla son buldu. Ahi Stadı’nda gerçekleştirilen çift kale maçı 3‐2 turuncu takım kazandı.
(HABER: SALİH GÜNER)

 YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .