Kırşehir Belediyesi karla mücadeleye devam ediyor

Kırşehir Belediyesi karla mücadeleye devam ediyor

19.02.2015

Kırşehir’de başlayan kar yağışı ile birlikte Kırşehir Belediyesi ekipleri karla mücadele çalışmalarına başladı. Şehirde herhangi bir olumsuzluk yaşanmaması için gereken tedbirleri alan Kırşehir Belediyesi Fen İşleri ve Temizlik İşleri Müdürlüğünden oluşturulan ekipler, sabah erken saatten itibaren yoğun mesai yaptı. Kırşehir genelinde Belediye iş makineleriyle anında müdahale eden ekipler, tuzlama çalışmalarını da aralıksız sürdürüyor. İlk olarak […]

Kırşehir’de başlayan kar yağışı ile birlikte Kırşehir Belediyesi ekipleri karla mücadele çalışmalarına başladı.

Şehirde herhangi bir olumsuzluk yaşanmaması için gereken tedbirleri alan Kırşehir Belediyesi Fen İşleri ve Temizlik İşleri Müdürlüğünden oluşturulan ekipler, sabah erken saatten itibaren yoğun mesai yaptı.
Kırşehir genelinde Belediye iş makineleriyle anında müdahale eden ekipler, tuzlama çalışmalarını da aralıksız sürdürüyor.

kış5 copy
İlk olarak rampa ve ana yollara müdahale eden belediye ekipleri, daha sonra mahalle aralarında da vatandaşların ulaşımını kolaylaştırmak adına çalışmalar yaptı.
Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci; “ İlimizde karın yağması ile birlikte ekiplerimizle sabahın erken saatlerinde karla mücadele çalışmalarına başladı. Gerekli bölgelerde tuzlama ve yol açma çalışmaları yaptık. Dolmuş girmeyen bölgeleri de sabah saatlerinde ulaşıma açtık. Karla mücadele çalışmalarımız aralıksız devam edecek. Ayrıca Çarşı merkezindeki kaldırımların temizlenmesi içinde ayrı bir ekip kurarak, yayaların can güvenliğini sağlamış olduk. Vatandaşlarımızdan kapanan veya buzlanma olan yerlerin Belediyemiz Ak Masa servisinin 214 10 10 numaralı telefonuna bildirmelerini önemle rica ediyorum” dedi.YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .