Kırşehir Belediye Sporcusu Dilara Ay Mili Takım’da

Kırşehir Belediye Sporcusu Dilara Ay Mili Takım’da

28.01.2019

Kırşehir Belediye Gençlik ve Spor Kulübü Sporcusu Dilara Ay Konya’da düzenlenen seçmelerde bronz madalya alarak ülkemizi Milli Takımda temsil edecek. Konya’da düzenlenen Gençler Türkiye Taekwondo Şampiyonasında Türkiye 3’ncüsü olan Kırşehir Belediye Gençlik ve Spor kulübü sporcusu Dilara Ay, 13-16 Şubat 2019 tarihleri arasında Antalya ilinde yapılacak olan 6.Turkish Open uluslararası Taekwondo şampiyonasında milli takımda ülkemizi […]


Kırşehir Belediye Gençlik ve Spor Kulübü Sporcusu Dilara Ay Konya’da düzenlenen seçmelerde bronz madalya alarak ülkemizi Milli Takımda temsil edecek.
Konya’da düzenlenen Gençler Türkiye Taekwondo Şampiyonasında Türkiye 3’ncüsü olan Kırşehir Belediye Gençlik ve Spor kulübü sporcusu Dilara Ay, 13-16 Şubat 2019 tarihleri arasında Antalya ilinde yapılacak olan 6.Turkish Open uluslararası Taekwondo şampiyonasında milli takımda ülkemizi temsil edecek.
Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, “ Belediyemiz Spor ve Gençlik Kulübü sporcumuz Dilara Ay Konya’da düzenlenen Türkiye Taekwondo Şampiyonasında Türkiye 3’ncüsü olmuş ve Ülkemizi Milli Takımda temsil edecek. Kendisini kutluyor başarılarının devamı diliyorum. Antalya’da yapılacak, Turkish Open uluslararası Taekwondo şampiyonasında da iyi bir derece ile dönmesini diliyorum” dedi.
Türkiye Taekwondo Federasyonu’nun faaliyet programında yer alan Gençler Taekwondo Türkiye Şampiyonasında yapılan müsabakaya 72 ilden 986’sı bayan, 1034’ü erkek olmak üzere toplam 2020 sporcu katılım sağladı.
15-20 Ocak 2019 tarihinde düzenlenen Gençler Türkiye Taekwondo Şampiyonasında Kırşehir Belediyesi ve Gençlik Spor Kulübünü temsil eden sporcumuz Dilara Ay, üçüncü olarak bronz madalyanın da sahibi oldu. (HABER MERKEZİ)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .