Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci’ye “Doğaya Saygı” ödülü

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci’ye “Doğaya Saygı” ödülü

11.02.2015

Donkişot Çevre Akademisi’nden ilk çevre gazetesi Çepeçevre adına Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci’ye “Doğaya Saygı” ödülü verildi. Uluslararası Çevre Gazetecileri Cemiyeti Başkanı ve Çepeçevre Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Donkişot Osman olarak bilinen Osman Akkuş,  Kırşehir’de asbest boruların Kırşehir Belediyesi tarafından değiştirilmesi nedeniyle Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci’ye “Doğaya Saygı” ödülünü verdi. Törende konuşma yapan Başkan […]

don kişot

Donkişot Çevre Akademisi’nden ilk çevre gazetesi Çepeçevre adına Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci’ye “Doğaya Saygı” ödülü verildi.

Uluslararası Çevre Gazetecileri Cemiyeti Başkanı ve Çepeçevre Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Donkişot Osman olarak bilinen Osman Akkuş,  Kırşehir’de asbest boruların Kırşehir Belediyesi tarafından değiştirilmesi nedeniyle Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci’ye “Doğaya Saygı” ödülünü verdi.
Törende konuşma yapan Başkan Bahçeci, “Kırşehir’de yıllardır asbestli borular içme suyu hattında kullanıyoruz. Biz de Belediye olarak başlattığımız çalışmayla asbestli boruları değiştirmeye başladık. Asbestli boruların değişmesi hem sağlık açısından hem de gelecek açısından çok önemli. Biz zaten Kırşehir Belediyesi olarak kendimizi çevreci bir belediye olarak tanımlıyoruz. Çevre konusunda çok ciddi çalışmalarımız var. Katı Atık Depolama Tesisimiz ve Atık Su arıtma Tesisimizle, tıbbı atık toplama, kağıt toplama ve pil toplama alanlarıyla çevre konusunda ciddi çalışmalar yapıyoruz. Bu ödülü bizlere layık gördüğünüz için çok teşekkür ediyorum” dedi.

Ardından makamda Kırşehir Belediye Başkanı Bahçeci, gösterilen duyarlılık adına Ahi Evran-ı Veli’nin prensiplerinin yer aldığı plaketi Donkişot Osman’a takdim etti.

 YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .