Kırşehir Başbakan Binali Yıldırım’dan müjdeler bekliyor

Kırşehir Başbakan Binali Yıldırım’dan müjdeler bekliyor

19.09.2017

Valilik, Belediye Başbakan Yıldırım’ı karşılamak için hazırlıklarını yoğunlaştırdı

Başbakan Binali Yıldırım, 18 Eylül Pazartesi günü başlayan ve 24 Eylül Pazar günü sona erecek Ahilik Haftası kutlamaları çerçevesinde düzenlenen Esnaf Bayramı için Cumartesi günü şehrimize gelecek.
Başbakan Binali Yıldırım’ın Cumartesi günü helikopterle Ahi Stadı’na ineceğini ve buradan Cacabey Meydanı’nda düzenlenecek Esnaf Bayramı kutlamalarına katılacak. Burada bir konuşma yaptıktan sonra Türkiye’de yılın çırağı, kalfası ve Ahisi seçilenlere ve Ahilik Hizmet Ödülü’ne layık olan kişilere ödüllerini verecek. Kırşehir Belediyesi tarafından eski sanayi sitesi alanına yaptırdığı Neşet Ertaş Kültür ve Sanat Merkezi’nin açılışını da yapacak olan Başbakan Binali Yıldırım’ın daha sonra Kırşehir Belediyesi’ni ziyaret ederek Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci’den ve Valilik ziyareti sırasında Vali Necati Şentürk’ten çalışmaları ve sorunları hakkında bilgiler alacak olan Başbakan Binali Yıldırım’dan Kırşehirliler müjdeli haberler bekliyor.
Kırşehirliler, demiryolu ve çevre yolu başta olmak üzere çözüm bekleyen sorunların çözümü konusunda Başbakan Binali Yıldırım’ın desteğini beklerken, Vali Necati Şentürk, Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci’nin Kırşehir’in çözüm bekleyen sorunları hakkında brifing için hazırlandıkları, Milletvekilleri Mikâil Arslan ile Salih Çetinkaya’nın da Kırşehir’in acil çözüm bekleyen sorunları için talep ve isteklerini anlatacakları öğrenildi. (HABER: SALİH GÜNER)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .