Kırşehir Barosundan Vali Akın’a ziyaret

Kırşehir Barosundan Vali Akın’a ziyaret

24.10.2018

Kırşehir Barosu Başkanı Av. Mehtap Karaburçak Tuzcu ve yönetim kurulu üyeleri, Vali İbrahim Akın’ı ziyaret ettiler. Vali İbrahim Akın, ziyaret sırasında yaptığı konuşmada, geçtiğimiz hafta yapılan seçimde Baro başkanlığına yeniden seçilen Av. Mehtap Karaburçak Tuzcu ve yönetim kurulu üyelerine başarılar diledi. Avukatlığın, adaletin yerine getirilmesi, adaletin sağlanması adına önemli bir meslek olduğunu belirten Valimiz Sayın […]

Kırşehir Barosu Başkanı Av. Mehtap Karaburçak Tuzcu ve yönetim kurulu üyeleri, Vali İbrahim Akın’ı ziyaret ettiler.
Vali İbrahim Akın, ziyaret sırasında yaptığı konuşmada, geçtiğimiz hafta yapılan seçimde Baro başkanlığına yeniden seçilen Av. Mehtap Karaburçak Tuzcu ve yönetim kurulu üyelerine başarılar diledi.
Avukatlığın, adaletin yerine getirilmesi, adaletin sağlanması adına önemli bir meslek olduğunu belirten Valimiz Sayın İbrahim Akın, “İlimizde görev yapan avukatları bir araya getiren Kırşehir Baro’sunun değerli başkanı ve üyelerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyor, çalışmalarında kolaylıklar diliyorum.” dedi.
Kırşehir Barosu Başkanı Av. Mehtap Karaburçak Tuzcu ve yönetim kurulu üyeleri de Sayın Valimize teşekkürlerini ilettiler.
Baro Başkanı Av. Mehtap Karaburçak Tuzcu’nun yeni yönetim kurulu üyelerini Vali Akın’a tanıttığı ziyaret, yapılan sohbet ile sona erdi. (HABER MERKEZİ)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .