“Kırşehir 7 Haziran’da istikrardan yana olacak”

“Kırşehir 7 Haziran’da istikrardan yana olacak”

25.05.2015

Esnafla kahvaltıda buluşan AK Parti Kırşehir Milletvekili Adayı Av. Salih Çetinkaya:
“Kırşehir 7 Haziran’da istikrardan yana olacak”

11102998_963831960333847_7238758892845587347_n copy

AK PARTİ Kırşehir Milletvekili adayları Av. Salih Çetinkaya ve Hacı Turan, Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, AK Parti İl Başkanı Mustafa Kendirli ve AK Parti teşkilat mensupları ile birlikte Terme Caddesi esnaflarıyla kahvaltıda bir araya geldi.
Toplantıda konuşan AK Parti Kırşehir Milletvekili Adayı Av. Salih Çetinkaya, Terme Caddesi’nin Kırşehir’de bir cazibe noktası olduğunu belirterek, “Esnaf denince akla ilk Ahilik geliyor, Ahilik denince de ilk akla gelen Kırşehir’dir. Ahiliği kutladığımız bugünlerde Terme Caddemizin değerli esnaflarıyla bir arada olmak beni ve arkadaşlarımı çok mutlu etti. Katılımlarınızdan dolayı hepinize teşekkür ederim. Terme Caddesi Kırşehir’in bir cazibe noktası oldu. Ünlü markalar bir bir mağazalarını Terme Caddemize açıyor. Günün her saatinde tıklım tıklım. Allah kazancınızı bol etsin. Seçimlere 15 günlük bir süre kaldı. 2015 seçimleri hem Türkiye için hem de Kırşehir için çok önem arz ediyor. Bunun önemini en iyi esnafımız bilir. Çünkü esnafımız rahat ederse Kırşehir rahat edecek, Kırşehir rahat ederse Türkiye rahat edecek. AK Parti iktidarımız özellikle esnaf ve çiftçinin güçlenmesini istiyor. O yüzden esnafımıza ve çiftçimize hibe, faizsiz kredi ya da düşük faizli ve ileri ödemeli krediler vererek destek oluyor. Biz biliyoruz ki esnafımız güçlenecek ki ekonomi canlanacak. AK Parti iktidarı sizlerin de desteğiyle güçlenerek devam edecek bununla birlikte İstikrar, güven ve huzur güçlenerek devam edecek. Millet olarak artık hedefleri olan bir milletiz. Geleceğe yönelik planları olan bir milletiz. 2023’lerden 2071’lerden bahsediyoruz. 13 yıl öncesinde esnaf ne haldeydi şimdi ne halde. Artık Başbakanına yazarkasa atan esnafımız yok. İstikrar isteyen esnafımız var. İstikrarı beraber sağlayacağız. Hepinize hayırlı kazançlar diliyorum” dedi.
Salih Çetinkaya “Bugüne kadar koalisyon hükümetleri Türkiye’mizi hep geriye götürmüştür. 12 yıllık AK Parti iktidarında yapılan icraatlar ile bu güzelim ülkemiz çağ atladı. Bunu en iyi siz sanayi esnafı bilir. Esnafımızı destekleyici hibeler, faizsiz krediler ile sizleri rahatlatmaya çalışıyoruz. Proje üretenlere daha çok destek veriliyor. Her zaman diyoruz. Birileri konuşur Ak Parti yapar. Bir ülkede istikrar varsa esnafında yüzü güler halkında. İstikrarın olmadığı yerde güzel işler beklemek olmaz. İşte AK Kadroların iktidarı döneminde Sanayicimizde bu kalkınmaya ve gelişmeye ortak olmuşlardır. Sizin koalisyon hükümetleri döneminde neler çektiğinizi çok iyi biliyoruz. Yine o eski günlere dönmek istemiyorsak, sanayi esnafımız 7 Haziran’da istikrardan yana olacak. İnşallah hep birlikte bu güzel ülkemizi ve Kırşehir’imizi sizinle daha ileriye götüreceğiz. Yeni Türkiye’yi yine hep birlikte inşa edeceğiz” dedi.
AK Parti Milletvekili Adayı Hacı Turan, ise esnaf ve sanatkarların sorunlarını çok iyi bildiğini ve seçildiği takdirde bu sorunların çözümü için elinden gelen katkıları sağlayacağından kimsenin şüphe etmemesini istedi.
Başbakan ve AK Parti Genel Başkanı Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu’nun Kırşehir’de büyük bir ilgiyle karşılandığını belirten Hacı Turan, mitinge katılan herkese teşekkür etti.
Hacı Turan yaptığı konuşmada “Cacabey Meydanı, tarihi günlerinden birini yaşadı ve Başbakanımız Ahmet Davutoğlu’nu bağrına bastı. Kırşehirliler, son 13 yılda yapılanları, görkemli karşılamayla bir kez daha gösterdiler. Cacabey Meydanı’nı mitingin başlamasına saatler kala dolduran ve coşkulu mitingle Davutoğlu’na 2-0 müjdesini veren hemşerilerimize çok teşekkür ediyorum. Bu karşılama, AK Parti’ye olan teveccühün bir sonucudur. Bilge Adam, Kırşehir Sevdalısı ve Ahi Ahmet Davutoğlu, Kırşehir’e çok önemli sözler verdi. Başta demiryolu olmak üzere, Kırşehir’in her sorununu çözmeye hazır olduğunu ifade etti. Başbakanımız Kırşehir’den çok mutlu ayrıldı. Kırşehirliler, partili olsun, partisiz olsun, Başbakan Davutoğlu’na destek vereceklerini gösterdiler. 13 yıldır yatırım alan Kırşehirliler, bir kez daha AK Parti’nin yanında olacaklarını ortaya koydular. Hizmetleriyle Kırşehirlilerin güvenini kazanan AK Parti, 7 Haziran’da 2-0 yaparak bir kez daha iktidardan yana olacaklarını gösterecekler. Kırşehir’den ve ilçelerinden gelerek Başbakanımız Davutoğlu’na sevgilerini gösteren hemşerilerime teşekkür ederim. 7 Haziran’da seçilirsem, Kırşehir’e nasıl hizmet vereceğini göstereceğim. Çıraklık dönemimiz bitti. Ustalık döneminde ben de vatandaşlarıma hizmet etmek için yola çıktım. Diğerleri sadece konuşur, AK Parti yapar” dedi.
Kahvaltının ardından AK Parti Kırşehir Milletvekili adayları Av. Salih Çetinkaya ve Hacı Turan, Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, AK Parti İl Başkanı Mustafa Kendirli ile Ak Parti teşkilat mensupları Terme Caddesi esnaflarını tek tek ziyaret ederek hayırlı işler diledi.YORUMLAR

Toplam 2 yorum bulunmaktadır.

MUSTAFA CAVDAR

AK parti ( AKP ) gerceklerI.
Vicdaninin sesini dinle, gercekleri gor ve oyunu muhasebesini yaptikdan sonra istedigin partiye ver!
Seref ve hasiyetini Oslo’ da eli sehit kanli teror orgutuyle gizli kapilar ardin da vatana ihanet masasinda ki toplanti da kaybedenlerin, teror orgutune yardim ve yataklik yapan Barzani’ yi seref misafiri olarak agirlayanlarin, Diyarbakir’ i Kurdistanin bas sehri olarak tanimlayanlarin, Turkiye de domuz eti satisini serbest birakanlarin, milli hazineyi yagmalayip soyanlarin, rusvet ve yolsuzluklar icin Reza Sarraf’ in altina yatanlarin, faiz lobisine teslim olanlarin onlarin istekleri dogrultusun da ekonomiyi yonlendirenlerin, Kutsal dinimizi siyasi cikarlarina alet edenlerin, kutsal kitabimizla bakara makara diye alay edip dalga gecenlerin, milliyetcilik, vatanseverligini ve muslumanligini sizlerin takdirine birakiyorum.
Aziz Turk milleti artik uyanmistir! AK haramilerin yalanlarni ac baliklar gibi yutmuyor!
7 Haziran secimlerin de rusvet ve yolsuzluklarla hazineyi soyan, eli sehit kanli teror orgutuyle gorusmeler yapan ve tavizler veren AK haramilere gereken cevabi verecek ve siyaset mezarligina gomecektir.
Aziz Turk milleti AK haramilere degil! Milli ve manevi degerlerine sahip çık!
Dik baş, tok karın, mutlu yarın için oylarimiz MHP’ ye!
Milli devlet guclu iktidar, MHP ile gerceklesecektir!
Hak, hukuk, adalet, Milliyetci Hareket! 🙂

26.05.2015, 8:29
MUSTAFA CAVDAR

Aziz Turk milleti AK haramilere degil! Milli ve manevi degerlerine sahip çık!
Dik baş, tok karın, mutlu yarın için oylarimiz MHP’ ye!
Milli devlet guclu iktidar, MHP ile gerceklesecektir!
Hak, hukuk, adalet, Milliyetci Hareket!

SECIM SONUCU TAHMINIL AK HARAMI PARTISI: 0 MILLIYETCI HAREKET PARTISI: 2

Aziz Turk milleti AK haramilere degil! Milli ve manevi degerlerine sahip çık!
Dik baş, tok karın, mutlu yarın için oylarimiz MHP’ ye!
Milli devlet guclu iktidar, MHP ile gerceklesecektir!
Hak, hukuk, adalet, Milliyetci Hareket! :-))

26.05.2015, 9:40

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .