Kırşehir 400 bin TL’lik destekten yararlanacak

Kırşehir 400 bin TL’lik destekten yararlanacak

02.10.2017

AHİKA’nın Teknik Destek Programı’nda Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası, Kırşehir Belediyesi, Kırşehir İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Kırşehir İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü, Kırşehir Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü’nün projeleri desteklenecek…

AHİLER Kalkınma Ajansı’nın (AHİKA) 400 bin TL destek vereceği 2017 Yılı Teknik Destek Programı’nda onaylanan projeler açıklandı.
2017 Yılı Teknik Destek Programı kapsamında AHİKA’ya yapılan proje başvuruları değerlendirildi ve değerlendirme sonucunda asil ve yedek listede yer alan Teknik Destek başvuruları yayınladı.
2017 Yılı Teknik Destek Programı’na 35 proje sunan kurumlar arasında Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası, Kırşehir Belediyesi, Kırşehir İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Kırşehir İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü, Kırşehir Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü de yer aldı.
Kırşehir’den Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası, Kırşehir Belediyesi, Kırşehir İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Kırşehir İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü, Kırşehir Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü’nün asil listede yer aldığı başvuru sahiplerinin, ajans ile sözleşme imzalamaları gerektiği bildirildi.
Asil listedeki projeler için hizmet alım işlemleri sonunda program için yeteri miktarda bütçe kalması durumunda yedek listedeki projelerin de desteklenmesine devam edilebilecek.
2017 Yılı Teknik Destek Programı 1. dönemine gösterilen yoğun ilgiden memnun olan ajans yetkilileri, gerektiğinde yedek listedeki başvuru sahipleri ile iletişime geçileceğini bildirdiler.
2017 Teknik Destek Programı sonuçlarına göre; Nevşehir İl Göç İdaresi Müdürlüğü, Kırıkkale Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü, Nevşehir Milli Eğitim Müdürlüğü, Kırıkkale Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Rektörlüğü, Nevşehir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası, Kırıkkale İl Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü, Kırıkkale Yahşihan İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü, Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği, Nevşehir Kapadokya Turizm Bölgesi Altyapı Hizmet Birliği, Kırıkkale Ticaret ve Sanayi Odası, Kırıkkale İl Sağlık Müdürlüğü, Niğde İl Özel İdaresi, Ürgüp Kadın Girişimciler Derneği, Ürgüp Ticaret ve Sanayi Odası, Kırıkkale Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü, Aksaray Ticaret Borsası, Niğde Valiliği İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü, Niğde Altunhisar İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü, Niğde T.C. İçişleri Bakanlığı Altunhisar Kaymakamlığı, Kırıkkale İl Sağlık Müdürlüğü, Niğde İl Sağlık Müdürlüğü, Kırşehir Belediyesi, Nevşehir İl Sağlık Müdürlüğü, Kırşehir İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü, Niğde Rehberlik ve Araştırma Merkezi Müdürlüğü, Kırşehir İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Kırşehir Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü, Niğde Halk Sağlığı Müdürlüğü, Aksaray İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Aksaray Gülağaç İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü, Nevşehir Denetimli Serbestlik Müdürlüğü, Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası, Niğde İl Milli Eğitim Müdürlüğü asil listede destekten yararlanacak projeler arasında yer aldı.
Programın yedek listesinde ise TÜİK Nevşehir Bölge Müdürlüğü, Kırıkkale Ticaret Borsası, Niğde Terziler Odası, Kırıkkale İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Kırıkkale Yahşihan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Kırıkkale İl Halk Sağlığı Müdürlüğü, Niğde İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Kırıkkale Delice Kaymakamlığı, Ürgüp Devlet Hastanesi, Niğde Çiftlik Kaymakamlığı İlçe Gıda Tarım ve
Hayvancılık Müdürlüğü bulunuyor.
(HABER: GÜLNAZ CEYLAN)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .