Kırmızıyıldız’dan Aslan’a ziyaret

Kırmızıyıldız’dan Aslan’a ziyaret

12.07.2017

HENTBOL B Genç Milli Takımına Seçilen Genç hentbolcuyu tebrik eden Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Emre Aslan, Milli takım ve kulüp kariyerinde başarılar diledi. Hentbol B Genç Milli takımına seçilen sporcu Emir Kırmızı yıldız, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Emre Aslan’ı makamında ziyaret etti. Anadolu Yıldızlar Ligi (ANALİG) de göstermiş olduğu başarılı performansın […]

HENTBOL B Genç Milli Takımına Seçilen Genç hentbolcuyu tebrik eden Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Emre Aslan, Milli takım ve kulüp kariyerinde başarılar diledi.
Hentbol B Genç Milli takımına seçilen sporcu Emir Kırmızı yıldız, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Emre Aslan’ı makamında ziyaret etti. Anadolu Yıldızlar Ligi (ANALİG) de göstermiş olduğu başarılı performansın ardından Gençlik Hizmetleri ve Spor Kulübünden Beşiktaş Mogaz Spor Kulübüne transfer olan sporcumuz Emir Kırmızıyıldız Beşiktaş Mogaz Spor Kulübünde de başarılı performansına devam ederek Hentbol B Genç Milli takımına seçilme başarısı elde etti.
Hentbol B Genç Milli takımına seçilen genç hentbolcuyu tebrik eden Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Emre Aslan, Milli takım ve kulüp kariyerinde başarılar diledi.
(HABER MERKEZİ)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .