KIR-BİR yöneticilerinden gazetemize ziyaret

KIR-BİR yöneticilerinden gazetemize ziyaret

28.10.2017

Ankara’da faaliyet gösteren ve kısa adı KIR-BİR olan Kırşehirliler Birliği Derneği Genel Başkanı Recep Dedebali ve yönetim kurulu üyeleri Kırşehir’e gelerek Vali Necati Şentürk başta olmak üzere bazı sivil toplum kuruluşları ile birlikte gazetemiz “Kırşehir Çiğdem”i ziyaret etti. KIR-BİR Genel Başkan Recep Dedebali, Genel Başkan Yardımcısı Murat Okcu, Genel Sekreter Yardımcısı Arif Şenel, KIR-BİR Etimesgut […]

Ankara’da faaliyet gösteren ve kısa adı KIR-BİR olan Kırşehirliler Birliği Derneği Genel Başkanı Recep Dedebali ve yönetim kurulu üyeleri Kırşehir’e gelerek Vali Necati Şentürk başta olmak üzere bazı sivil toplum kuruluşları ile birlikte gazetemiz “Kırşehir Çiğdem”i ziyaret etti.
KIR-BİR Genel Başkan Recep Dedebali, Genel Başkan Yardımcısı Murat Okcu, Genel Sekreter Yardımcısı Arif Şenel, KIR-BİR Etimesgut Şube Başkanı Cuma Arslan’la birlikte gazetemiz “Kırşehir Çiğdem”i ziyaret etti. Ziyarette gazetemiz imtiyaz sahibi Murat Seyitgazioğlu ve genel yayın koordinatörü Salih Güner’le bir süre sohbet eden ve dernek olarak Ankara’da yürüttükleri çalışmalar hakkında bilgiler veren KIR-BİR Genel Başkanı Recep Dedebali “Kırşehirliler Birliği Derneği olarak hemşehrilerimizle birlikte büyümeye devam ediyor. Dernek olarak hemşehrilerimize karşı görev ve sorumluluğumuz var. Ankara’daki hemşehrilerimizle sürekli işbirliği içindeyiz. İnşallah önümüzdeki yıllarda sorumluluklarımızı yerine getirmek için gecemizi gündüzümüze katarak, hemşehrilerimizin gurur duyduğu çeşitli etkinlikler yapacağız. Kırşehir’imizi bir marka yapıp daha da yukarılara taşımaya ve birlik ve beraberliğimizi pekiştirecek programlar yapmaya devam edeceğiz. Dernek olarak bizlerin başarısında en büyük payın dünya görüşü her ne olursa olsun ve siyasi düşüncesi nasıl olursa olsun saygı göstererek hiçbir arkadaşım politize olmadan üst birlikteliği Kırşehir ve Kırşehirliler Birliği ve mutluluğunu gözeten fikir ve düşünce içinde olmasını sağlamaktır. Biz de bu amaçla zaman zaman memleketimiz Kırşehir’imize geliyor, ilçe, belde ve köylerimize giderek ilimiz yöneticilerine, sivil toplum kuruluşlarımızı ve basınımızı ziyaret ederek, yaptığımız çalışmalar hakkında bilgiler aktarıyoruz. Gazetemiz Kırşehir Çiğdem’in basında saygın ve tartışılmaz bir yeri vardır. Kırşehir’in sorunlarını sürekli gündemde tutan, ilimiz yöneticilerinin ve halkın sesi olan gazetemiz Kırşehir Çiğdem’i bu çalışmalarından dolayı kutluyor, yayın hayatında başarılarının devamını diliyorum” dedi. (HABER: SALİH GÜNER)

 YORUMLAR

Toplam 1 yorum bulunmaktadır.

DURSUN ÇAKIR

Ahiler diyarına sevgi ve saygılar. Ülkemiz insanına bir ufuk açabiliyorsa ömür peteklerimiz faydalı, verimli geçmiş olacaktır. Hayat damarlarımızı kurutan cehalet karanlığına bir ışık olacaktır. Hayat heyecanımızı söndüren ruhsuz ve verimsiz düşüncelerden arınmış olacaktır. Geleceğimizi şekillendiren eğitim ve çalışmayı ibadet olarak gören ahilik beldesinin mayası bütün dünyayı sardığında insanlık güven ve huzur içinde olacaktır. emeği geçenlere teşekkürler.

09.11.2017, 18:15

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .