Kılıçözü Sanayi Sitesi’nin bankamatik sorunu çözümlendi

Kılıçözü Sanayi Sitesi’nin bankamatik sorunu çözümlendi

17.10.2018

Madeni İşler Odası Başkanı Şahinoğlu vaadini bir bir gerçekleştiriyor… Kılıçözü Sanayi Sitesi’nin bankamatik sorunu çözümlendi Geçtiğimiz Şubat ayında yapılan seçimler sonunda Kırşehir Madeni İşler Odası Başkanlığı’na seçilen Abdurrahman Şahinoğlu, üyelerine verdiği vaadlerini bir bir gerçekleştirmeye başladı. Kılıçözü Sanayi Sitesi’nde hiçbir bankanın bankamatiğinin bulunmaması nedeniyle ödemelerini yapmak için, işlerini bırakıp çarşıya gelerek ödemek zorunda kalan esnafın […]

Madeni İşler Odası Başkanı Şahinoğlu vaadini bir bir gerçekleştiriyor…

Kılıçözü Sanayi Sitesi’nin bankamatik sorunu çözümlendi

Geçtiğimiz Şubat ayında yapılan seçimler sonunda Kırşehir Madeni İşler Odası Başkanlığı’na seçilen Abdurrahman Şahinoğlu, üyelerine verdiği vaadlerini bir bir gerçekleştirmeye başladı.
Kılıçözü Sanayi Sitesi’nde hiçbir bankanın bankamatiğinin bulunmaması nedeniyle ödemelerini yapmak için, işlerini bırakıp çarşıya gelerek ödemek zorunda kalan esnafın bu sorunlarını ortadan kaldırmak için Ziraat Bankası nezdinde yoğun girişimlerde bulunan Oda Başkanı Abdurrahman Şahinoğlu, “Oda başkanlığına aday olduğumda üyelerimizin en büyük sıkıntısının koskoca bir sanayi sitesinde bir bankamatiğin bulunmaması idi. Çünkü burada faaliyet gösteren yüzlerce esnafımız herhangi bir ödemelerini yapabilmek için bütün işlerini güçlerini bırakıp çarşıya gidip gelmek zorundaydı. Bu da onlar için büyük bir zaman kaybına neden oluyordu. Göreve geldiğim günden bu yana bu sorunu çözümlemek için Ziraat Bankası nezdinde girişimlerde bulunmuştum. Nihayet bu çalışmalarımız sonuç verdi. Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank’ın ortak kullanımına sahip olan bankamatik sitemize kuruldu. Artık üyelerimiz buradan her türlü işlemlerini de rahatlıkla ve zaman kaybına uğramadan yapabileceklerdir. Bu konuda bizlere her türlü yardım ve desteklerini esirgemeyen Ziraat Bankası Kırşehir Müdürü’ne ve yöneticilerine teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.
Kırşehir Madeni İşler Odası Başkanı Abdurrahman Şahinoğlu, “Kılıçözü Sanayi Sitesi’nde esnaf olarak pek çok sorunla yıllarca boğuştuk. Bu sorunların çözümü için oda başkanlığına aday olduğumda bir çok vaadlerim olmuştu. İşte bu vaadlerimden birisi de sanayi sitesine bir bankamatik kurulmasını sağlamaktı. Bunu gerçekleştirmenin mutluluğu içindeyim. Diğer vaadlerimi de yerine getirmek var gücümle çalıştığımın bilinmesini istiyorum” diye konuştu.
Başkan Şahinoğlu, Kılıçözü Sanayi Sitesi’nde her yağmurda yaşanan selin esnaf ve sanatkarlara verdiği zararların önüne geçilmesi için Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci ile yaptıkları görüşmeler sonucu, yağmur suyu kanallarının yapıldığını, önümüzdeki günlerde asfalt çalışmalarının da yapılması ile sanayi esnafının önemli bir sorununun da ortadan kalkacağını belirtti ve bu konuda Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci ve ekibine teşekkür etti. (HABER: SALİH GÜNER)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .