KILIÇÖZÜ SANAYİ SİTESİ ASFALTLANIYOR

KILIÇÖZÜ SANAYİ SİTESİ ASFALTLANIYOR

27.02.2019

Başkan Bahçeci, “Günü kurtaralım üstün körü bir çalışma yapalım ve göz boyayalım anlayışında hiçbir zaman olmadık. Kılıçözü Sanayii Sitemizde asfalt bittiğinde kaldırım çalışmalarımız devam edecek, esnafımızı çamurdan ve tozdan kurtarmış olacağız” KILIÇÖZÜ SANAYİ SİTESİ ASFALTLANIYOR Kırşehir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri alt yapı çalışması tamamlanan yerlerde Kılıçözü Sanayi Sitesi Keresteciler ve Hurdacılar bölümüne asfalt serimi […]

Başkan Bahçeci, “Günü kurtaralım üstün körü bir çalışma yapalım ve göz boyayalım anlayışında hiçbir zaman olmadık. Kılıçözü Sanayii Sitemizde asfalt bittiğinde kaldırım çalışmalarımız devam edecek, esnafımızı çamurdan ve tozdan kurtarmış olacağız”

KILIÇÖZÜ SANAYİ SİTESİ ASFALTLANIYOR

Kırşehir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri alt yapı çalışması tamamlanan yerlerde Kılıçözü Sanayi Sitesi Keresteciler ve Hurdacılar bölümüne asfalt serimi yaptı.
Kılıçözü Sanayii Sitesinde alt yapı çalışmalarını biten yerlerde Kırşehir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Keresteciler ve Hurdacılar bölümüne Asfalt serimi çalışmalarına başladı.
Asfalt çalışmalarıyla ilgili bir açıklama yapan Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, “Kılıçözü Sanayi Bölgemize yol çalışması hayırlı olsun. Kılıçözü Sanayii Sitesinde alt yapısı biten yerlerde asfalt serim çalışmamız başladı. Önce sanayimizde tüm alt yapıyı yenileyelim ki bir daha yap-boz olmasın istedik. Şu anda yol yapım çalışmamız Sanayii bölgesinde devam ediyor, standartı çok kaliteli bir yol yapıyoruz, ekiplerimiz şuan Keresteciler ve Hurdacılar bölümünde asfalt atımı yapıyor. Asfalt atımı çalışmaları hızla yapılarak alt yapısı biten bölümlerde hazır hale getirilecek. Çalışmalar koordineli ve etap etap olarak yapılacak. Kılıçözü Sanayii Sitemizde asfalt bittiğinde kaldırım çalışmalarımız devam edecek, çamurdan ve tozdan kurtarmış olacağız” dedi.
Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, “Kılıçözü Sanayi bölgemiz şehrimizin en fazla istihdam sağlayan esnaflarımızın olduğu bir bölge. Burada esnaflarımızın işlerini daha güzel bir şekilde yürütebilmesi için ve buraya geliş gidişlerinde daha sağlıklı bir şekilde gerçekleşebilmesi için alt yapı çalışmasını bitirmemiz gerekiyordu” diye konuştu.
Göreve geldiğimiz günden bu yana alt yapı çalışması bitmeyen yerlerde, üst yapı çalışması yapmadıklarını kaydeden Başkan Bahçeci, “Günü kurtaralım üstün körü bir çalışma yapalım ve göz boyayalım anlayışında hiçbir zaman olmadık. Kılıçözü Sanayi Sitemizde de alt yapısı biten yerlerde üst yapı çalışmaları yapılacak. Asfalt serim çalışmamız da inşallah etap etap ilerleyeceğiz, alt yapısı biten bölgelerde de asfalt serim çalışmamızı gerçekleştireceğiz” dedi. (HABER MERKEZİ)YORUMLAR

Toplam 1 yorum bulunmaktadır.

Emre YILMAZ

SANAYİ SİTESİNİN YOLLARI GECEN YAZDAN BERİ BÖYLEDİR ARAÇLARIMIZ ARTIK BİTİK DURUM KIRŞEHİRDE ARA MAHALLERİ YOLLARINA BAKILMASINA GEREĞENİ ARZ EDERİM

06.03.2019, 2:11

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .