KESOB’tan Kırşehir TSO’ya ziyaret

KESOB’tan Kırşehir TSO’ya ziyaret

01.03.2019

Kırşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Bahamettin Öztürk ve Yönetim Kurulu Üyeleri Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret ederek, Başkan Mustafa Yılmaz ve yönetimine başarılar diledi. Bahamattin Öztürkk, Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Yılmaz, Başkan Yardımcısı Mustafa Bulut ve Yönetim Kurulu Üyeleri Kenan Yanık ve Soner Bahadır‘a hayırlı olsun dileklerinde bulundu […]

Kırşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Bahamettin Öztürk ve Yönetim Kurulu Üyeleri Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret ederek, Başkan Mustafa Yılmaz ve yönetimine başarılar diledi.
Bahamattin Öztürkk, Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Yılmaz, Başkan Yardımcısı Mustafa Bulut ve Yönetim Kurulu Üyeleri Kenan Yanık ve Soner Bahadır‘a hayırlı olsun dileklerinde bulundu ve yeni görevlerinde başarılar diledi.
Kırşehir’de birlik ve beraberlik içinde çalışacaklarına inandığını ifade eden Başkan Bahamettin Öztürk, “Ahi şehri Kırşehirimizin daha ileriye gitmesi ve sorunlarının çözümünde biz sivil toplum kuruluşlarına da büyük görev düşmektedir. Kırşehir’in ortak çıkarlarında sizlerle de birlik ve beraberlik içinde çalışacağımıza inanıyor, görevinizde başarılar diliyorum” dedi.
Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Yılmaz da birlik ve beraberlik içinde çalışacaklarına inandığını belirtti ve Kırşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Bahamettin Öztürk ve Yönetim Kurulu Üyelerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti. (HABBER: BEYHAN BALLI)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .