KESOB Başkanı Öztürk’ten Ahilik kutlamalarına davet

KESOB Başkanı Öztürk’ten Ahilik kutlamalarına davet

15.05.2015

Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Bahamettin Öztürk Kırşehir halkını, esnaf ve sanatkarları Ahilik Haftası Etkinlikleri Kapsamında bugün yapılacak kortej yürüyüşü ve kutlama törenine davet etti. 11 Mayıs Pazartesi günü başlayan Ahilik Haftası etkinliklerinin hafta boyunca çeşitli etkinlikler devam ettiğini, bu kutlama komitesince alınan karar gereğince etkinliklerin bir çoğunun şehir meydanı yerine, Kent Park’ta gerçekleştiğini […]

Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Bahamettin Öztürk Kırşehir halkını, esnaf ve sanatkarları Ahilik Haftası Etkinlikleri Kapsamında bugün yapılacak kortej yürüyüşü ve kutlama törenine davet etti.
11 Mayıs Pazartesi günü başlayan Ahilik Haftası etkinliklerinin hafta boyunca çeşitli etkinlikler devam ettiğini, bu kutlama komitesince alınan karar gereğince etkinliklerin bir çoğunun şehir meydanı yerine, Kent Park’ta gerçekleştiğini belirten Bahamettin Öztürk, etkinliklerin şehir merkezimizde yapılmaması nedeniyle katılım olmuyormuş gibi bir hava yaratılmış olsa da; Kent Park’ta yapılan etkinliklere halkın büyük ilgi gösterdiğine dikkati çekti.
Ahilik kutlamalarına ve Kırşehir’e sahip çıkan bütün vatandaşlara teşekkür eden Öztürk, bu yıl yapılan etkinliklerde Kırşehir’in farklı etkinliklerle tanıştığını, bu etkinlikler arasında okçuluk, kano yarışı gibi etkinliklerle zenginleştirildiğini söyledi.
Başkan Öztürk, Ahilik Haftası Kutlamalarının Kırşehir’in gelişimi ve tanıtılması açısından çok önemli bir hafta olduğunu, bu işin üstesinden tek başına Kırşehir Valiliği’nin, tek başına Kırşehir Belediyesi’nin, tek başına Kırşehir Esnaf Odalarının veya Ticaret Odası’nın gelemeyeceğini vurgulayarak, “Bizler bu işi halkımızın esnafımızın destekleri ile başarabiliriz. birlik ve beraberlik içerisinde hareket etmeliyiz. Kırşehir’de yaşayan herkesin üzerine sorumluluk alması gerekiyor. Kırşehir’in imtihanını başarılı bir şekilde sonuçlandırması için, bugün saat 09:30’da şehir merkezimizde yapılacak olan Kortej yürüyüşüne ve resmi kutlama törenlerine bütün halkımızdan, öğrencilerimizden, esnaf ve sanatkarlarımızdan destek istiyor ve katılımlarını bekliyoruz” dedi.YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .