KESOB Başkanı Bahamatti Öztürk’ten YKS Mesajı

KESOB Başkanı Bahamatti Öztürk’ten YKS Mesajı

28.06.2020

Kırşehir Esnaf Ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Bahamettin Öztürk YKS sınavına giren öğrencilere bir mesaj yayınlayarak başarılar diledi. Başkan Öztürk mesajında şöyle konuştu: Dün ve Bugün iki oturum şeklinde gerçekleştirilecek olan Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS), tüm yurtta olduğu gibi ilimizde de gerçekleştirilecektir. Öğrencilerimiz bir yıl boyunca ortaya koydukları emeklerin karşılığını almış olarak, bu sayede kendilerini […]

Kırşehir Esnaf Ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Bahamettin Öztürk YKS sınavına giren öğrencilere bir mesaj yayınlayarak başarılar diledi.
Başkan Öztürk mesajında şöyle konuştu:
Dün ve Bugün iki oturum şeklinde gerçekleştirilecek olan Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS), tüm yurtta olduğu gibi ilimizde de gerçekleştirilecektir.
Öğrencilerimiz bir yıl boyunca ortaya koydukları emeklerin karşılığını almış olarak, bu sayede kendilerini değerlendirerek ve eksiklerini gidererek daha başarılı olacakları şekilde geleceklerini inşa edeceklerdir.
Tüm dünyayı etkisi altına alan Korona Virüs salgını ile mücadele tedbirleri kapsamında öğrencilerimizin güvenli bir şekilde sınavlara katılmaları en büyük dileğimizdir.
Vatandaşlarımızdan ricamız, sınavın yapılacağı Cumartesi günü olduğu gibi Pazar günü de sokağa çıkma yasağına uyarak çocuklarımıza rahat bir sınav yapma imkânı tanımalarıdır.
Bu duygularla gençlerimizi yetiştiren, onlara emek ve destek veren öğretmenlerimize ve ailelerine teşekkür ediyor, YKS sınavının öğrencilerimize, ailelerine, eğitim camiamıza ve ülkemize hayırlar getirmesini temenni ediyor, eğitim hayatları için önemli bir aşama olan YKS sınavında tüm öğrencilerimize ve sınav görevlilerine başarılar diliyorum. (HABER MERKEZİ)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .