Kent Konseyi’nde çalışma grupları toplandı

Kent Konseyi’nde çalışma grupları toplandı

12.01.2018

KIRŞEHİR Kent Konseyi Meclis Başkanlıkları ve Çalışma Grubu Başkanlıkları Kırşehir Kent Konseyi’nde toplantı düzenledi. 9 Ocak 2018 Salı günü saat 15.00’te Kırşehir Kent Konseyi Toplantı Salonunda düzenlenen ve Kırşehir Kent Konseyi Başkanı Tahsin Üçgül’ün özel işlerinden dolayı katılamadığı toplantıya Genel Sekreter Osman İlhan, Danışman Doç. Dr. Mustafa Kocaoğlu, Kadın Meclisi Başkanı Yrd. Doç. Dr. Emine […]

KIRŞEHİR Kent Konseyi Meclis Başkanlıkları ve Çalışma Grubu Başkanlıkları Kırşehir Kent Konseyi’nde toplantı düzenledi.
9 Ocak 2018 Salı günü saat 15.00’te Kırşehir Kent Konseyi Toplantı Salonunda düzenlenen ve Kırşehir Kent Konseyi Başkanı Tahsin Üçgül’ün özel işlerinden dolayı katılamadığı toplantıya Genel Sekreter Osman İlhan, Danışman Doç. Dr. Mustafa Kocaoğlu, Kadın Meclisi Başkanı Yrd. Doç. Dr. Emine Şener, Sağlık Grubu Başkanı Doç. Dr. Ayla Ünsal, Arkeoloji Grubu Başkanı Arkeolog Hüseyin Adıbelli, Engelliler Meclisi Başkan Yardımcısı H. İbrahim Ak, Gençlik Meclisi yürütme kurulu üyeleri ile, sağlık grubu üyeleri katıldılar.
Toplantıda ilk olarak konuşan Kent Konseyi Genel Sekreteri Osman İlhan toplantıya katılanlara yoğun işlerinden dolayı katılamayan Kent Konseyi Başkanı Tahsin Üçgül’ün selamlarını ve iyi dileklerini bildirdikten sonra Kırşehir Kent Konseyi olarak amaçlarının Kırşehir için çalışmak, verimli projeler üretmek olduğunu belirterek Türkiye Kent Konseyleri Birliğinin en aktif Kent Konseyleri arasında göstererek dikkatle takip ettiği Kırşehir Kent Konseyinin hedeflerinin her zaman büyük olduğunu, her geçen gün çıtayı daha yükseklere çıkartarak çok çalışmalarını ve Kırşehir’de faaliyet gösteren resmi ve özel kuruluşlarla, sivil tolum örgütleri ile daha yakın iş birliği içerisine girmeleri ve görüş alışverişinde bulunmaları gerektiğini söyledi.
Çok çalışmaları, projeler üretmeleri Kırşehir’in gelişmesinde katkıları olmaları halinde kendilerinin memnun, vicdanlarının rahat olacağını belirtip, hem Kırşehir için hem de Türkiye Kent Konseyleri Birliği nezdinde edindikleri prestiji kaybetmemeleri için çok aktif ve verimli çalışmalarının önemine değindi.
Kırşehir Kent Konseyi Danışmanı Doç. Dr. Mustafa Kocaoğlu da Kırşehir’de Kentlilik bilincinin yaygınlaşma konusunda çalışmalar yapılmasının faydalı olacağını, Kırşehir’in yararına olan değişik projeler üretilmesini, temiz ve kaldırımların işgal edilmediği, cadde ve sokakların kirletilmediği Kırşehir’in herkes için yararlı olacağını, Kent Konseyinin Kırşehir’ de faaliyet gösteren resmi ve özel kurumlarla daha sık bir araya gelerek durum değerlendirilmesinin yapılmasının çalışmalarına katkı sağlayacağını belirtti.
Toplantıya katılan diğer katılımcılarda görüşlerini belirterek hep birlikte, bir bütün halinde çalışarak Kırşehir için faydalı işler yapacaklarını dile getirdiler. (HABER MERKEZİ)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .