Kendirli ve Erkan:“Birlikten kuvvet doğar…”

Kendirli ve Erkan:“Birlikten kuvvet doğar…”

07.06.2018

Ak Parti Milletvekili adayları sahura kadar seçmenle buluşuyor… Kendirli ve Erkan:“Birlikten kuvvet doğar…” AK Parti Milletvekili Adayları Mustafa Kendirli ve Necmettin Erkan 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği Genel Seçim çalışmalarını yoğun bir mesai ile sürdürüyor. Kendirli ve Erkan Meclise güçlü bir şekilde giderek Kırşehir’imiz için hayal ettikleri projeleri hep birlikte hayata geçireceklerini, birlikten kuvvet doğacağını […]

Ak Parti Milletvekili adayları sahura kadar seçmenle buluşuyor…

Kendirli ve Erkan:“Birlikten kuvvet doğar…”

AK Parti Milletvekili Adayları Mustafa Kendirli ve Necmettin Erkan 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği Genel Seçim çalışmalarını yoğun bir mesai ile sürdürüyor.
Kendirli ve Erkan Meclise güçlü bir şekilde giderek Kırşehir’imiz için hayal ettikleri projeleri hep birlikte hayata geçireceklerini, birlikten kuvvet doğacağını ifade ettiler.
Milletvekilleri adayları Mustafa Kendirli ve Necmettin Erkan, seçim çalışmaları kapsamında mahallelerde vatandaşlarla bir araya gelerek 24 Haziran’da yapılacak seçimlerinin ülkemiz açısından ne kadar önemli olduğuna dikkat çekiyorlar.
Kendirli ve Erkan, “24 Haziran’da sizlerin iradesi ile inşallah bu oyunları bozmaya devam edeceğiz. İnşallah, güven tazeleyerek Cumhurbaşkanımızı ilk turda seçeceğiz. Ak Parti en az 350 milletvekili ile bu yüce milleti mecliste temsil edecek. Karşı tarafın oyunlarını böylece bertaraf edeceğiz. Unutmayalım tek kanatlı kuş uçmaz. Kırşehir’in iki milletvekili var. Eğer Necmettin bey ile birlikte seçilirsek şehrimiz adına kurduğumuz çok özel ve güzel projelerimizi tek tek hayata geçireceğiz” dedi.
Ak Parti Milletvekili Adayı Necmettin Erkan şöyle devam etti:
“Ankara’da bulunduğum süre boyunca Kırşehir’den hiç kopmadım. Her zaman şehrimle ve hemşerilerimle bir arada oldum. Kırşehir’de birçok odamıza eğitim ve danışmanlık hizmeti sundum. Başbakanımızla çalıştığımız dönemde Kırşehirlilerin sorununu en üst seviyelere taşıdım. Odalar Birliği olduğumuz dönemde borsamızdan gelen sorunlarımızı çözdüm. Esnaf ve Sanatkârlar Genel Müdürlüğüm dönemimde ise Ahilik Kutlamalarından sorumlu Genel Müdürü idim. Ahiliğin daha fazla ileri gitmesi için her daim büyük bir özveri ile çalıştım. Ahi Evran-ı Veli Külliyesinin yapımında Başkanım Yaşar Bahçeci ile beraber mücadele ettik. Şehrim için bu zamana kadar verdiğim mücadeleyi şimdi bu ilin vekili olarak vermek istiyorum. Bürokraside edinmiş olduğum tecrübeleri sizlere hizmet olarak aktarmak istiyorum ve bunun için bu göreve talibim. Bu seçim her zamankinden farklı bir seçim. Biz normal bir seçime girmiyoruz. Partiler olarak seçime girmiyoruz karşımızdaki AB, Amerika, İsrail’dir.”
Ak Parti Milletvekili Adayı Mustafa Kendirli mahalle sakinlerine yaptığı konuşmada; “Çok önemli bir seçimin arifesindeyiz. 24 Haziran seçimleri yaptığımız referandumun ardından değişen sistemle yapacağımız ilk seçim. Referandum yaptık ve Türkiye de yönetim sistemi değiştirdik. Yeni sistemin adı Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi. Bu seçimde Cumhurbaşkanını ve parlamentoyu ayrı ayrı belirleyeceğiz. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan bizim başkomutanımız. Mecliste başkomutanımızı askersiz bırakmayalım. Ülkemizin üzerinde oynan oyunların sıkıntılarını hep birlikte yaşadık. 15 Temmuz gibi bir belayı birlikte def ettik. Türk milleti olarak bütün dünyaya parmak ısıttırdık. Çıplak ellerle tanklara dur benim irademe benden başka kimse sahip olamaz diyen Türk milletine bütün dünya hayran kaldı. Ellerindeki bütün unsurlarla her şeyi denediler ama başarılı olamadılar. Bütün oyunlarını bu zamana kadar bozduk. 24 Haziranda sizlerin iradesi ile inşallah bu oyunları bozmaya devam edeceğiz. İnşallah, güven tazeleyerek Cumhurbaşkanımızı ilk turda seçeceğiz. Ak Parti en az 350 milletvekili ile bu yüce milleti mecliste temsil edecek. Karşı tarafın oyunlarını böylece bertaraf edeceğiz. Unutmayalım tek kanatlı kuş uçmaz. Kırşehir’in iki milletvekili var. Eğer Necmettin bey ile birlikte seçilirsek şehrimiz adına kurduğumuz çok özel ve güzel projelerimizi tek tek hayata geçireceğiz” diye konuştu. (HABER MERKEZİ)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .