Kendirli “Kırgınlık ve küskünlüğe asla izin vermem”

Kendirli “Kırgınlık ve küskünlüğe asla izin vermem”

20.01.2015

AK Parti’nin çiçeği burnundaki İl Başkanı Mustafa Kendirli: “Kırgınlık ve küskünlüğe asla izin vermem” Geçtiğimiz hafta yapılan kongrede Ak Parti Kırşehir İl Başkanlığına seçilen Mustafa Kendirli, seçim hazırlıklarına başladıklarını ve bu süreçte yaşanacak hiçbir kırgınlık ve küskünlüğe izin vermeyeceklerini söyledi. Dün gazetemiz “Kırşehir Çiğdem”in Yönetim Kurulu Başkanı Murat Seyitgazioğlu ile Genel Koordinatör Salih Güner AK […]

AK Parti’nin çiçeği burnundaki İl Başkanı Mustafa Kendirli:
“Kırgınlık ve küskünlüğe asla izin vermem”

Geçtiğimiz hafta yapılan kongrede Ak Parti Kırşehir İl Başkanlığına seçilen Mustafa Kendirli, seçim hazırlıklarına başladıklarını ve bu süreçte yaşanacak hiçbir kırgınlık ve küskünlüğe izin vermeyeceklerini söyledi.
Dün gazetemiz “Kırşehir Çiğdem”in Yönetim Kurulu Başkanı Murat Seyitgazioğlu ile Genel Koordinatör Salih Güner AK Parti İl Başkanı Mustafa Kendirli’yi makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileğinde bulundular.

aaa

Ziyarette gazetemiz yöneticilerinin çeşitli sorularını yanıtlayan AK Parti İl Başkanı Mustafa Kendirli, Haziran ayında yapılacak milletvekili seçimleri öncesi partide devam çalışmaların yoğunlaştığını ve adayların 10 Şubat’ta açıklanmasının ardından seçimlere ağırlık vereceklerini açıkladı.
2015 seçimlerinin Kırşehir ve ülkemiz  açısından taşıdığı önemi vurgulayan  Başkan Kendirli şunları söyledi:

“Yoğun bir kongre sürecinden geçtik. Önce ilçe kongrelerimizi, ardından da il kongremizi yaparak seçimlere start verdik. Bugünlerde tebrik ziyaretleri ile uğraşıyoruz. Önümüzdeki günlerde partimizde adaylık süreci başlayacak. Adaylarımızın belirlenmesinde Genel Merkezimiz ince eleyip sık dokuyarak en doğru adaylarımızı belirleyecektir. Çünkü bugün Türkiye’de bu işi en iyi yapan parti bizim partimizdir.  Bizim 2015 seçimlerinde Kırşehir’de yine birinci parti olarak çıkmamız çok önemlidir. İktidara ters düşmek yerine iktidarla birlikte olmak Kırşehir açısından çok önemlidir. Biz Kırşehir’de birinci parti olarak çıkacağımıza inanıyoruz. Ama biz en yüksek oyla ve güçlü bir şekilde çıkması ve elimizin daha da kuvvetli olması için bütün çabamızı ortaya koyacağız.”
Partide bugün itibariyle hiçbir kırgınlık ve küskünlüğün olmadığını da hatırlatan Başkan Mustafa Kendirli, “Benim İl Başkanlığı dönemimde kırgınlık ve küskünlük olmayacaktır. Çünkü ben buna izin vermem. Biz teşkilattan geldik, teşkilatçılığı çok iyi biliyoruz. Milletvekili adaylarımız kim olursa olsun, onun etrafında birleşerek çalışacağız. Çünkü bizim adaylarımız başımızın tacıdır” dedi ve kendisini ziyaret eden, kutlayan, partili, partisiz herkese teşekkür etti.
Burada gazetemize bir açıklama yapan AK Parti Merkez İlçe Başkanı Mehmet Şahin, Kırşehir’de tüm teşkilatların kongrelerini tamamlayarak yeni bir sürece girdiklerini belirterek “Partimiz tüm ilçe kongrelerini büyük bir olgunluk, birlik ve beraberlik içerisinde tamamlayarak il kongresini yapmıştır. Şimdi çalışma zamanı başlıyor. Tüm teşkilatlar birlik ve beraberlik içerisinde çalışarak partimizi yine Türkiye’de olduğu gibi Kırşehir’de de birinci parti yapmaktır. Bunun için bütün gücümüzü ortaya koya-cağız. 2015 seçimlerinde Kırşehir’de birinci parti olacağız. Mevcut oy oranımızı daha da artırmak en büyük hedefimiz. Bu arada kongreden  sonra şahsıma güven duyan, bütün partililerimize, kongreden sonra bizleri ziyaret ederek kutlayan tem hemşehrilerimize teşekkür ediyorum” dedi.

 YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .