Kelebek Apart’tan geleneksel yemek

Kelebek Apart’tan geleneksel yemek

16.05.2015

ŞEHRİMİZDE faaliyet gösteren Kelebek Apart sahipleri Taner Yüksel ile Nuri Amcaoğlu, her yıl düzenledikleri kaynaşma yemeğinin 9’uncusu önceki gün gerçekleştirildi. Kelebek Düğün Salonu’nda gerçekleştirilen yemeğe Kelebek Apart sahipleri Taner Yüksel ve Nuri Amcaoğlu başta olmak üzere apartlarda kalan 150’ye yakın konuk katıldı. Yemek öncesi Kelebek Apartların Müdürü Ahmet Ersan kısa bir konuşma yaparak davetlilere “hoş […]

kelebek apart yemek  (5) copy

ŞEHRİMİZDE faaliyet gösteren Kelebek Apart sahipleri Taner Yüksel ile Nuri Amcaoğlu, her yıl düzenledikleri kaynaşma yemeğinin 9’uncusu önceki gün gerçekleştirildi.
Kelebek Düğün Salonu’nda gerçekleştirilen yemeğe Kelebek Apart sahipleri Taner Yüksel ve Nuri Amcaoğlu başta olmak üzere apartlarda kalan 150’ye yakın konuk katıldı.
Yemek öncesi Kelebek Apartların Müdürü Ahmet Ersan kısa bir konuşma yaparak davetlilere “hoş geldiniz” dedi.

kelebek apart yemek  (2) copy
Ardından müzik eşliğinde konuklara yemek ikramı yapıldı. Davetliler gecenin ilerleyen saatlerine kadar gönüllerince eğlendiler.
Kelebek Apart sahipleri Taner Yüksel ile Nuri Amcaoğlu, geleneksel yemeğe katılarak onur veren konuklarla tek tek ilgilenerek, katılımlarından dolayı teşekkür ettiler.
Bilindiği gibi Kelebek Apart şehrimizde iki yerde faaliyet gösteriyor. Nasuhdede Mahallesi, Ahi Stadı yanında ve Yenice Mahallesi Gazi Osman Paşa Bulvarı’nda bulunan ve Kırşehir’in ilk apartı olan Kelebek Apart’ta150’ye yakın kişi nezih bir ortamda konaklıyor.YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .