“Kazanacağımıza inancımız tam”

“Kazanacağımıza inancımız tam”

16.03.2015

Bugün Zara Belediyesporçok kritik bir maç oynayacak olan Kırşehirspor’da tüm hesaplar galibiyet üzerine yapıldı… BÖLGESEL Amatör Ligi’nde bugün şampiyonluk mücadelesi veren Zara Belediyespor’u konuk edecek olan Kırşehirspor’da Teknik Direktör Bekir Barış Cihan, “Taraftarımızın desteği ile rakibimiz Zara Belediyespor’u eli boş göndereceğiz” açıklamasında bulundu. Cihan, Zara Belediyespor maçını kazanarak hem galibiyet serisini sürdürüp, hem de zirve […]

Bugün Zara Belediyesporçok kritik bir maç oynayacak olan Kırşehirspor’da tüm hesaplar galibiyet üzerine yapıldı…

BÖLGESEL Amatör Ligi’nde bugün şampiyonluk mücadelesi veren Zara Belediyespor’u konuk edecek olan Kırşehirspor’da Teknik Direktör Bekir Barış Cihan, “Taraftarımızın desteği ile rakibimiz Zara Belediyespor’u eli boş göndereceğiz” açıklamasında bulundu.
Cihan, Zara Belediyespor maçını kazanarak hem galibiyet serisini sürdürüp, hem de zirve yolunda moral bulacaklarına inandığını dile getirirken, taraftarlardan destek istedi.
Kırşehirspor Teknik Direktörü Bekir Barış Cihan, “Ligin ikinci yarısında iyi futbol sergiliyoruz. Sergilediğimiz iyi futbol sonuca da yansıyor.
Şimdi önümüzde bizim gibi şampiyonluğu kovalayan bir Zara Belediyespor maçı var. Ben, futbolcularımın bu maçta yüreklerini ortaya koyarak mücadele edeceklerine ve 3 puanı alacaklarına inanıyorum.
Artık takım olarak ciddi anlamda morale ihtiyacımız var. Bu maçta hem 3 puan, hem de moral kazanacağımıza benim ve futbolcularımın inancı tam.
Tabi ki, zor bir maç olacak. Bu yüzden taraftarlarımıza büyük görevler düşüyor. Tribünleri doldurup takımlarına destek olmalarını bekliyoruz. Taraftarımızın da desteği ile kazanan taraf olacağımıza inanıyoruz” dedi.
Cihan; “Kırşehirspor takımı olarak çok iyi bir seri yakaladık. Son maçımız galibiyetle tamamladık. Aynı şekilde Zara Belediyespor’u yenerek taraftarımızın önünde seriyi sürdürmek istiyoruz. İnşallah taraftarımızın desteği ile Zara Belediyespor’uda Ahi’de eli boş göndeririz” dedi
Bekir Barış Cihan, Bölgesel Amatör Ligi’nde favori olduklarını kaydederek, “Bu ligde favori olduğumuzu biliyoruz. Bunun şartlarını da yerine getirdiğimize inanıyorum. Sezon sonunda bu takımın ligin en iyi şekilde bitireceğine inanıyorum. Takımıma da ekibime de güveniyorum. İnşallah başaracağız” ifadelerini kullandı.
(Haber-Fotoğraf: Salih HANÇER)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .