Kayra erkekliğe ilk adımını attı

Kayra erkekliğe ilk adımını attı

03.02.2015

  Kırşehir’de yayın yapan Aşıkpaşa Gazetesi’nin Genel Yayın Danışmanı Avşar Cihan’ın torunu ve aynı zamanda Kırşehirspor Teknik Direktörü Bekir Barış Cihan’ın oğlu olan Kayra Cihan, hafta sonunda sünnet olarak erkekliğe ilk adımını attı. Ahi Evran Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Opr. Dr. Oğuz Kocamış tarafından gerçekleştirilen sünnette, aile büyükleri yanında dede Avşar Cihan ile baba […]

 

Kırşehir’de yayın yapan Aşıkpaşa Gazetesi’nin Genel Yayın Danışmanı Avşar Cihan’ın torunu ve aynı zamanda Kırşehirspor Teknik Direktörü Bekir Barış Cihan’ın oğlu olan Kayra Cihan, hafta sonunda sünnet olarak erkekliğe ilk adımını attı.
Ahi Evran Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Opr. Dr. Oğuz Kocamış tarafından gerçekleştirilen sünnette, aile büyükleri yanında dede Avşar Cihan ile baba Bekir Barış Cihan heyecanlı dakikalar yaşadılar. Torununun sünnetini görmekten mutluluk duyduğunu belirten Eğitim-Yazar Avşar Cihan, “Biricik torunum Kaya’nın sünnet anını yaşamak bana büyük bir mutluluk verdi. Bu heyecanı anlatabilmek için yaşamak gerekir. Ben yaşadığım için çok mutluyum. Sünnet sonrası arayan ve geçmiş olsun dileğinde bulunan tüm dostlarıma teşekkür ederim” dedi.
Kırşehirspor Teknik Direktörü Bekir Barış Cihan da oğlunun sünnetinde çok heyecanlı olduğu gözlenirken, “Gerek sömestri tatili, gerekse haftayı boş geçirmemiz nedeniyle oğlum Kayra’nın sünnetine fırsat buldum. Süleyman Türkmani İlkokulu’nda ikinci sınıfa giden Kayra’yı sünnet ettirmenin günü gelmişti. Çok mutluyum” dedi.
(Haber-Fotoğraf:Salih HANÇER)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .