“Kaynaşmayı ve spor yapmayı hedefliyoruz”

“Kaynaşmayı ve spor yapmayı hedefliyoruz”

31.10.2017

Çocuk Destek Hizmetleri Müdür Yardımcısı Yeşim Öğütçü:
“Kaynaşmayı ve spor yapmayı hedefliyoruz”

6 TAKIMIN katılımıyla gerçekleştirilen kurumlar arası voleybol turnuvasının ardından gazetemize açıklamalarda bulunan Çocuk Destek Hizmetleri (ÇODEM) Müdür Yardımcısı Yeşim Öğütçü, güzel bir turnuva olduğunu, bu turnuvaların voleybolla sınırlı kalmayacağını söyledi.
Kaynaşmayı sporla yapmayı hedeflediklerini belirten Öğütçü, “Gerçekten bizler adına çok güzel ve bir o kadarda anlamlı bir turnuva oldu. Toplam 6 takımla bu turnuvaya katıldık. 1 hafta boyunca günlük 2 müsabakaya çıktık. Öncelikle bu turnuvada emeği geçenler tek tek kutluyorum. Gerçekten üst düzey bir turnuva oldu. Müsabakalar 1.Lig maçları aratmadı. Buradaki amaç kurumlarda çalışan arkadaşlarımızla birlikte hem spor yapmak hem de sosyal aktivitelerini geliştirmek. Bunu da başardığımızın düşüncesindeyim” açıklamasında bulundu.
Bu turnuvaların sadece voleybolla sınırlı kalmayacağını söyleyen ÇODEM Müdür Yardımcısı Yeşim Öğütçü, “Gerçekten güzel bir turnuvanın ardından, böylesine spor organizasyonları sadece bir spor dalıyla sınırlı kalmayacak. Bu ay içinde masa tenisi, basketbol, futsal gibi spor organizasyonları ile tekrar kaynaşmayı ve spor yapmayı hedefliyoruz. Ben aslında burada şu konuya temas etmeden edemeyeceğim. Artık teknoloji çağındayız. O yüzden velilerimiz çocuklarını spora göndersin. Gençlerimizi sadece voleybol değil diğer spor branşlarınıza yapmaya davet ediyoruz. Bu konuda da bir çok sportif branşta faaliyet gösteren ve bizleri teknik donamın konusunda 3 gün süren turnuva boyunda yardımlarını esirgemeyen Kırşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor il Müdürümüz Emre Aslan’a ve emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz. Amacımız her platformda söylediğimiz gibi gençleri kötü alışkanlıktan kurtarmak, spora sevdirmek. İnşallah önümüzdeki aylarda da farklı branşlarda tekrar kurumlarla bir arada oluruz” dedi. (HABER: SALİH GÜNER)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .