Kaynak: “İleriye dönük olumlu sinyaller aldım”

Kaynak: “İleriye dönük olumlu sinyaller aldım”

05.09.2017

NEVŞEHİR’DE BAL takımlarından Tokat Turhalspor maçı sonrası açıklamalarda bulunan Kırşehir Belediyespor Teknik Direktörü Gökhan Kaynak, “Öncelikle kazandığımız için mutluyuz. Sonuçta hazırlık maçı oynadık. Yedek ağırlıklı bir kadro ile sahaya çıkmamıza rağmen lig öncesi ileriye dönük olumlu sinyaller aldım. Lig başlayana kadar hazırlık maçlarına devam edeceğiz. Eksiklerimizi görüp lige hazır bir şeklide gireceğiz “dedi. Kamp dönemini […]

NEVŞEHİR’DE BAL takımlarından Tokat Turhalspor maçı sonrası açıklamalarda bulunan Kırşehir Belediyespor Teknik Direktörü Gökhan Kaynak, “Öncelikle kazandığımız için mutluyuz. Sonuçta hazırlık maçı oynadık. Yedek ağırlıklı bir kadro ile sahaya çıkmamıza rağmen lig öncesi ileriye dönük olumlu sinyaller aldım. Lig başlayana kadar hazırlık maçlarına devam edeceğiz. Eksiklerimizi görüp lige hazır bir şeklide gireceğiz “dedi.
Kamp dönemini de değerlendiren Gökhan Kaynak, “Takımın istenilen seviyeye geleceğine inanıyorum. İlk hazırlık maçımız olmasına rağmen olumlu sinyaller aldık.. Hazırlık maçlarındaki sonuç önemli değil. İlk maç olması nedeniyle futbolcularımızın neler yapabileceklerini görmeye çalıştık. Genel olarak futbolcuların sahada neler yapabildiklerini görmeye ve bu doğrultuda fotoğraflarını çekmeye başladım. İlk hazırlık maçı olması nedeniyle futbolcuların göstermiş olduğu performans ve kazanma arzuları beni mutlu etti. Doğrusu, ileriye yönelik olarak çok olumlu sinyaller aldık.
Zaten maçtan önce onlara da söyledim. ‘Çıkın yeteneklerinizi sergileyin’ dedim. Maça gelecek olursak, ilk 45 dakikada güzel işler yaptık. Sık sık hazırlık maçı yaparak Bölgesel Amatör Ligi başlayana kadar taşları yerine oturtmaya çalışıyoruz. Yapacağımız özel karşılaşmalarla Bölgesel Amatör Ligi başlayana kadar hazır hale geleceğiz” dedi.
(HABER: SALİH GÜNER)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .