Kaymakam Şen Savcılı’da ağaç dikti

Kaymakam Şen Savcılı’da ağaç dikti

05.05.2015

Kaymakam Şen Savcılı’da ağaç dikti      Kaman Kaymakamı Hakan Şen beraberinde İlçe Özel İdare Müdürü Menderes Doğan, Kırşehir Orman İşletme Müdürlüğünde görevli 15 personel ve Kaymakamlık personelleri ile birlikte; Savcılı Ebeyit Köyünde ağaç dikti. Heyet, Köy halkı ile hep birlikte daha önce ilkokul olan ve şimdi köylülerce Köy Konağı olarak kullanılan binanın bahçesine, Köy Mezarlığına […]

ağaç dikimi

Kaymakam Şen Savcılı’da ağaç dikti     

Kaman Kaymakamı Hakan Şen beraberinde İlçe Özel İdare Müdürü Menderes Doğan, Kırşehir Orman İşletme Müdürlüğünde görevli 15 personel ve Kaymakamlık personelleri ile birlikte; Savcılı Ebeyit Köyünde ağaç dikti.

Heyet, Köy halkı ile hep birlikte daha önce ilkokul olan ve şimdi köylülerce Köy Konağı olarak kullanılan binanın bahçesine, Köy Mezarlığına ve Köy Çevresinde yapılan ağaçlandırma çalışmasında buluştular. Kırşehir Orman İşletme Müdürlüğünce gönderilen 3.000 adet çam ağacı toprakla buluşturuldu. İlerlemiş yaşlarına rağmen bazı vatandaşların ağaç dikimindeki heyecan ve gayretleri takdirle karşılandı. Ağaç sevgisi ve çalışkanlıkları ağaç dikim alanında bulunan herkese şevk ve azim aşıladı. Ağaç dikim etkinliğinin akabinde köylülerle sohbet eden Kaymakam Hakan Şen ve beraberindekiler köyden ayrıldılar.

. (Haber –Fotoğraf: Adem PİRİ)

 

 YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .