Katil zanlısı yakalandı

Katil zanlısı yakalandı

31.01.2015

Kaman ilçesinde işyerinde tartıştığı şefi av tüfeğiyle öldürdükten sonra kaçan kişi yakalandı…

KIRŞEHİR (AA) – Kaman ilçesinde 29 Ocak Perşembe günü akşam işyerinde tartıştığı şefi av tüfeğiyle öldürdükten sonra kaçan kişi yakalandı.

İlçedeki Elektrik Üretim Anonim Şirketi (EÜAŞ) Hirfanlı ve Yöresi HES İşletme Müdürlüğü’nün birim şeflerinden 60 yaşındaki Metin Mavi’yi, lokalde av tüfeğiyle öldürdükten sonra kaçtığı belirtilen lokal görevlisi 51 yaşındaki İ.K., jandarma tarafından yakalandı.

Kırşehir'deki cinayet
İl ve İlçe Jandarma Komutanlığı’nca oluşturulan 50 kişilik ekip, arama ve iz sürme köpeği ile yaptıkları çalışma sonucu, İ.K.’yi tesisin yakınındaki ormanlık alandaki metruk binada, olayda kullandığı ruhsatlı av tüfeği ile yakaladı.
Gözaltına alınan İ.K, jandarmadaki işlemlerin ardından Kaman Adliyesi’ne sevk edildi. İ.K, çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak Kırşehir E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu’na gönderildi.
Öte yandan, olayda hayatını kaybeden Mavi için Çarşı Camii’nde cenaze töreni düzenlendi. Mavi’nin cenazesi, kılınan namazın ardından Hacı Pınar Mahallesi’ndeki mezarlığa defnedildi.
Kırşehir’in Kaman ilçesinde 29 Ocak Perşembe günü akşam saatlerinde işyerinde tartıştığı şef Metin Mavi’yi av tüfeğiyle öldürdükten sonra kaçan İ.K, jandarma tarafından yakalandı. İ.K, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .